Szukaj

Kolejny przełom w związku Anny Muchy. Gwiazda nie chce komentować, choć ma się czym chwalić

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem. Relacja staje się coraz poważniejsza. Dowodem może być fakt, że aktora zaakceptowała bliska osoba z otoczenia gwiazdy.

Anna Mucha i Jakub Wons stworzyli duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspólnie odpowiadają za spektakl Przygoda z ogrodnikiem. Aktorka jest jego producentką, jej partner reżyserem. Doskonale się dogadują:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia — komentowała Mucha w Party.

Para w projekt zainwestowała swój czas, a także oszczędności. Chociaż efekt prac miał zostać zaprezentowany już pod koniec października, premiera została przełożona.

Anna Mucha i Jakub Wons są razem. Co na to mama aktorki?

Niedawno plotkowano, że Anna Mucha i Jakub Wons są już po zaręczynach. Dowodem ma być pierścionek, który czujni fotoreporterzy dostrzegli na palcu gwiazdy M jak miłość. Aktorka w rozmowie z Party skomentowała tę sytuację. Zapytana o nią wprost, odpowiedziała tylko:

W tym miejscu chciałabym pogratulować fotoreporterom spostrzegawczości, analizy faktów i dobrego wzroku. Jestem pełna podziwu, bo dostrzec błyskotkę pod osłoną nocy to jest jednak sztuka. Trzeba bardzo chcieć.

Jedna z osób, która współpracuje z Anią na planie serialu M jak miłość, w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie powiedziała, że w życiu aktorki szykują się spore zmiany:

Skończyła 40 lat i mówiła, że może już pora się ustatkować? Bo jeśli nie teraz, to kiedy?

Magazyn podaje, że Jakub i Anna stali się nierozłączni i razem spędzają każdą wolną chwilę. Niedawno odpoczywali na wspólnych wakacjach. W ich związku nastąpił kolejny przełom — Wons został zaakceptowany przez bliskich swojej partnerki. Mężczyzna celująco zdał najtrudniejszy test w życiu:

Nowego partnera zaakceptowała mama aktorki, pani Ania. Polubiły go też pociechy gwiazdy, Stefania i Teodor — czytamy w tygodniku.

Anna Mucha na ten temat nie chce zabierać głosu. Poproszona o komentarz odmówiła odpowiedzi. Jedynie w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat miłości. Powiedziała, że ma jej pod dostatkiem, bo to dzieci dostarczają jej uczucia w nadmiarze.


Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×