Anna Mucha pochwaliła się talentem córki. Stefania to artystycznie uzdolniona bestia. Tylko czekać, aż pokaże więcej

Mucha chwali się talentem córki

Mucha chwali się talentem córki

Anna Mucha, jak na dumną mamę przystało, pochwaliła się na Instagramie talentem swojej córki. Jakie prace Stefanii pokazała fanom?

Anna Mucha to aktorka doskonale znana widzom serialu M jak Miłość, gdzie niemal od samego początku wciela się w postać Magdy Marszałek (obecnie Budzyńskiej). Skomplikowane losy jej bohaterki elektryzują fanów popularnej produkcji TVP, a sympatia, jaką darzyli serialową Madzię, szybko przeniosła się do sieci. Pojawiła się też w takich produkcjach jak: Młode Wilki 1/2, Chłopaki nie płaczą, Och Karol 2, Wkręceni 2 czy M jak miłość. Regularnie pojawia się również w teatrze i zadebiutowała także jako producentka sztuki Przygoda z ogrodnikiem. Zaistniała też telewizji jako prowadząca i jurorka.

Obecnie Instagram Anny Muchy śledzi niemal milion internautów, a ona sama dba o to, by dzielić się z obserwatorami rozmaitymi kadrami. W internetowej galerii gwiazdy znajduje się sporo ujęć zarówno prosto z planu serialu i innych produkcji, jak i np. z odważnych sesji fotograficznych.

Mucha wychowuje niemal 10-letnią Stefanię i 7-letniego Teodora – dzieci ze związku z Marcelem Sorą. Gwiazda chętnie wspomina o nich na Instagramie, choć jak dotąd nie zdecydowała się pokazać ich twarzy.

Nie pokazuję dzieci w necie, bo chcę chronić ich prywatność, jest to nasza wspólna(!), świadoma decyzja. czasem zazdroszczę innym widząc jak chętnie chwalą się wspólnym czasem i tą największa miłością… czasem sama bym chciała, ale ze względu na moją pracę i to, że czasem sama spotykam się hejtem – chcę im za wszelką cenę tego oszczędzić… – wyjaśniła w jednym z wpisów.

Tym razem Ania postanowiła pochwalić się talentem Stefanii.

Anna Mucha chwali się talentem córki

We wtorek na Instagramie aktorki pojawiła się relacja, w której pochwaliła się jesiennymi wieńcami wykonanymi przez Stefanię. Dziewczynka ewidentnie przejawia talent artystyczny, a wykonanie także robi wrażenie. Nic dziwnego, że Anna Mucha, pękając z dumy, pokazała swoim fanom dzieła swojej córki. Tylko czekać, aż pociecha gwiazdy M jak miłość rozwinie skrzydła i pokaże kolejne zdolności.


Anna Mucha chwali się talentem córki

Anna Mucha chwali się talentem córki

Anna Mucha chwali się talentem córki

Anna Mucha chwali się talentem córki

Anna Mucha pokazała nowe zdjęcie córki

Anna Mucha pokazała nowe zdjęcie córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×