Anna Mucha bez stanika. Gwiazda nie wiedziała, co na siebie włożyć, więc poszła na całość

Anna Mucha, choć jest gwiazdą z pierwszych stron gazet, to miewa całkowicie przyziemne problemy. O wszystkim opowiedziała właśnie na swoim Instagramie. Internauci rzucili się na pomoc.

Anna Mucha działa na pełnych obrotach. Gra w teatrze i podróżuje ze spektaklami po całym kraju. Poza tym jest też Magdą Budzyńską w M jak miłość, a jej wątek jest jednym z wiodących. Aktorka spędza więc długie godziny w pracy i zwyczajnie może brakować jej czasu na domowe obowiązki.

Anna Mucha bez stanika na Instagramie

Nic więc dziwnego, że i ją dopadają problemy życia codziennego. Takie, które miewa każda kobieta. Zaglądasz do szafy a tam… Nie ma w co się ubrać! Bałagan? Ulubiona bluzka w praniu? A może po prostu niezdecydowanie? Anna Mucha ma to samo.

Zupełnie nie wiem, co na siebie dzisiaj włożyć – napisała pod odważnym zdjęciem.

Zobacz też: Anna Mucha dostała rolę w nowym serialu i przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura robi wrażenie

Na problem zwróciła uwagę publikując odważne zdjęcie. I to właśnie ono przykuło uwagę internautów. Aktorka bez stanika i z rozchylonymi ustami wygląda zalotnie. Cel osiągnięty! Setki komentarzy i dziesięć tysięcy lajków w niecałą godzinę. A wśród nich głównie te od męskiej części publiczności:

  • Najlepiej nic
  • Włóż uśmiech
  • Tak jest dobrze!
  • Kapelusz i perły
  • Wystarczą perfumy – czytamy w komentarzach.

Anna Mucha słynie z tego, że swojego ciała się nie wstydzi i chętnie je pokazuje w mediach społecznościowych. Równocześnie zawsze podkreśla, że nigdy się nie odchudzała i otwarcie mówi o swojej miłości do dobrej, włoskiej kuchni. I to świetny dowód na to, że wcale nie trzeba odmawiać sobie przyjemności, żeby wyglądać pięknie i kobieco! Z resztą… koścista sylwetka wcale nie jest tym, o czym marzą prawdziwe kobiety. Serialowa Madzia z M jak miłość z pewnością do nich należy.

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? Zaczęłyście nowy rok z postanowieniami, czy raczej unikacie tematu diety?


Anna Mucha bez stanika

Anna Mucha bez stanika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×