Szukaj

Anna Mucha bez stanika. Gwiazda nie wiedziała, co na siebie włożyć, więc poszła na całość

Anna Mucha, choć jest gwiazdą z pierwszych stron gazet, to miewa całkowicie przyziemne problemy. O wszystkim opowiedziała właśnie na swoim Instagramie. Internauci rzucili się na pomoc.

Anna Mucha nago

Anna Mucha działa na pełnych obrotach. Gra w teatrze i podróżuje ze spektaklami po całym kraju. Poza tym jest też Magdą Budzyńską w M jak miłość, a jej wątek jest jednym z wiodących. Aktorka spędza więc długie godziny w pracy i zwyczajnie może brakować jej czasu na domowe obowiązki.

Anna Mucha bez stanika na Instagramie

Nic więc dziwnego, że i ją dopadają problemy życia codziennego. Takie, które miewa każda kobieta. Zaglądasz do szafy a tam… Nie ma w co się ubrać! Bałagan? Ulubiona bluzka w praniu? A może po prostu niezdecydowanie? Anna Mucha ma to samo.

Zupełnie nie wiem, co na siebie dzisiaj włożyć – napisała pod odważnym zdjęciem.

Zobacz też: Anna Mucha dostała rolę w nowym serialu i przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura robi wrażenie

Na problem zwróciła uwagę publikując odważne zdjęcie. I to właśnie ono przykuło uwagę internautów. Aktorka bez stanika i z rozchylonymi ustami wygląda zalotnie. Cel osiągnięty! Setki komentarzy i dziesięć tysięcy lajków w niecałą godzinę. A wśród nich głównie te od męskiej części publiczności:

  • Najlepiej nic
  • Włóż uśmiech
  • Tak jest dobrze!
  • Kapelusz i perły
  • Wystarczą perfumy – czytamy w komentarzach.

Anna Mucha słynie z tego, że swojego ciała się nie wstydzi i chętnie je pokazuje w mediach społecznościowych. Równocześnie zawsze podkreśla, że nigdy się nie odchudzała i otwarcie mówi o swojej miłości do dobrej, włoskiej kuchni. I to świetny dowód na to, że wcale nie trzeba odmawiać sobie przyjemności, żeby wyglądać pięknie i kobieco! Z resztą… koścista sylwetka wcale nie jest tym, o czym marzą prawdziwe kobiety. Serialowa Madzia z M jak miłość z pewnością do nich należy.

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? Zaczęłyście nowy rok z postanowieniami, czy raczej unikacie tematu diety?


Anna Mucha bez stanika

Anna Mucha bez stanika

Anna Mucha opala się topless

Anna Mucha opala się topless

Anna Mucha topless na plaży

Anna Mucha topless na plaży

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×