Anna Mucha to królowa metamorfoz! Jej najnowsza fryzura to karnawałowy hit hitów!

Anna Mucha zmieniła fryzurę

Anna Mucha zmieniła fryzurę

Anna Mucha z afro na głowie

Anna Mucha wielokrotnie zaskakiwała już fanów metamorfozami. Aktorka uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i stylem, ale w takim wydaniu, w jakim pokazał się ostatnio, Internauci jeszcze jej nie widzieli. Zamiast elegancko ułożonej fryzury miała na głowie afro w stylu Tiny Turner. Jak wyglądała? Koniecznie musicie zobaczyć zdjęcia!

Życie aktora lub aktorki to nieustanne zmiany. Do nowych filmów i seriali często tyją lub chudną, zmieniają kolor włosów, robią sobie sztuczne tatuaże i kolczyki, zupełnie zmieniają swój styl, a czasem nawet dorabiają się blizn lub tracą kończyny. Wszystko by magia kina była jak najbardziej autentyczna. Nie oznacza to jednak, że w normalnym życiu unikają zmian – wręcz przeciwnie. Najlepiej widać to po aktorkach i wokalistkach, które eksperymentują głównie z fryzurami i sposobem ubierania się. Anna Mucha jest w tym wypadku niekwestionowaną królową, choć jej ostatnia metamorfoza zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. W tak szalonej fryzurze jeszcze się nie pokazywała!

Aktorka zaprezentowała się w bujnym afro w odcieniu jasnego brązu, które wyglądało, jakby nigdy nie widziało grzebienia. To oczywiście przygotowania do pracy na planie filmowym, ale i tak robi wrażenie. Fani doszli do wniosku, że Mucha przypomina młodą Tinę Turner.

Widzicie to?

Anna Mucha udzieliła wywiadu „Vivie!”, a teraz żali się na Instagramie. Nie tak to sobie wyobrażała: „Serio?!”

Seksowna Anna Mucha to urodzona diablica! Tylko ona potrafi tak kusić swoim ciałem! To najlepsza fota tego weekendu!

Debiut Anny Muchy zobaczył cały świat, ale tego zdjęcia nie widział nikt aż do teraz. Warto było czekać


Anna Mucha z afro na głowie

Anna Mucha z afro na głowie

Anna Mucha ma rude afro

Anna Mucha ma rude afro

Anna Mucha jak Tina Turner

Anna Mucha jak Tina Turner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×