Szukaj

Gwiazda „Top Model” przeszła przez piekło: „Przez dwa lata nie mogłam mówić”. Opowiedziała o walce z ciężką chorobą

Top Model

Top Model

Anna Markowska, zanim zgłosiła się do programu Top Model, zmagała się ze złośliwym nowotworem głowy. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o dramatycznej walce. Co zdradziła?

Anna Markowska była jedną z uczestniczek siódmej edycji Top ModelDoszła aż do ścisłego finału, gdzie ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Program otworzył jej drzwi do kariery. Nie tylko zyskała popularność w sieci, ale także zaczęła realizować kampanie i udziela wywiadów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, oceniła Dawida Woskaniana. Powiedziała, że to jej bratnia dusza:

Ja myślę, że to jest taka moja bratnia dusza. Dawid jest wrażliwy, ja widzę, że on w „Top Model” przechodzi przemianę. Bo to jest ogromna praca też z jego strony. To fantastyczne, że wyszedł, spełnia marzenia. Mimo przeciwności losu walczy, spełnia marzenia. To jest inspiracja dla ludzi.

Anna Markowska w Dzień Dobry TVN o poważnej operacji

Markowska karierę w modelingu rozpoczęła już jako szesnastolatka. W pewnym momencie musiała ją jednak zepchnąć na drugi plan. U modelki zdiagnozowano złośliwy nowotwór głowy. Zaczęła walczyć o zdrowie, a przede wszystkim o życie. Przeszła pięć operacji i aż dwa przeszczepy.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło — Ania wygrała z chorobą. Nie tylko wróciła do pracy, ale także prowadzi aktywny tryb życia, ćwicząc jogę i boks pod okiem trenera. Chociaż dziś jest szczęśliwa, Markowska nadal pamięta trudny okres choroby. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o obawach, której jej towarzyszyły:

Bałam się, jak poradzi sobie z tym moja mama. To były myśli dotyczące tego czy przeżyję, czy to już koniec. Było we mnie jednak takie zawzięcie, że dam radę.

W tej samej rozmowie zdradziła, jak wyglądał jej powrót do modelingu:

Przez cztery lata nie pracowałam, przed dwa nie mogłam mówić i się dopiero tego uczyłam. Poszłam do „Top Model”, podczas którego udało mi się zbudować swoją pewność siebie i nauczyłam się radzić sobie z oceną ludzi.

Śledzicie karierę Ani?


Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska – JOY Influencer Roku 2019

Anna Markowska – JOY Influencer Roku 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×