Fani nie mieli litości. Pod zdjęciem z metamorfozy uczestniczki „Top Model” wylała się fala hejtu!

Top Model 7 Anna Markowska

Top Model 7 Anna Markowska

Anna Markowska z Top Model 7 krytykowana przez Internautów

Top Modelwzbudza ogromne emocje, ale nie jest to zaskoczeniem – do tej pory wszystkie poprzednie edycje były szeroko komentowane w mediach, więc powracające po przerwie show musiało odnieść sukces. Internauci żywo dyskutują na temat konkurencji i uczestników, nie oszczędzają też jurorów i ich wyborów. Po ostatnim odcinku, w którym mogliśmy oglądać metamorfozy kandydatów na Top Model, emocje są szczególnie wielkie.

Anna Markowska, która niedawno szła w pokazie Bizuu, stała się nagle głównym celem ataku. Trudno powiedzieć dlaczego Anna budzi takie negatywne emocje u Internautów, ale pod zdjęciem z jej metamorfozy, które pojawiło się na Instagramie programu, fani show nie mieli litości.

  • To zdjęcie podkreśliło jej wszystkie wady. Niskie czoło. Masywna szczęka. Wystające brzydkie zęby. Ale bierze wszystkich na litość swoją chorobą.
  • Masakra. Jak dla mnie tragedia po zmianie
  • odpadnie niedługo, wiec spokojnie, do finału nie dojdzie. Tylko szkoda ze przez nią inne osoby odpadają, które są lepsze od niej….
  • Ust jej zaraz wyskoczą
  • Trochę do małpy podobna
  • ona ma jakieś wtyki w show biz, ost na jej insta story dodała zdjęcie córki Natalie Siwiec z jej psem
  • Jest za bardzo faworyzowana. Ania to, Ania tamto. Popatrzcie na kogoś innego, kogoś kto nie musi mieć traumatycznej przeszłości, a i tak jest utalentowany.

Jurorzy oczywiście nie zgadzają się z podobnymi zarzutami, a Markowska z wszystkich zadań wychodzi obronną ręką. Myślicie, że Internauci uwzięli się na nią bez powodu, czy jest za tym „coś więcej”?

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!

Kasia Sokołowska o faworytach i kulisach „Top Model 7”. Komu kibicuje najbardziej? [WIDEO]

To ona wygra Top Model 7? Program dopiero się zaczął, a finalistka już chodzi w pokazach! Na Bizuu wypadła genialnie! [WIDEO]


Anna Markowska – metamorfoza w Top Model 7

Anna Markowska – metamorfoza w Top Model 7

Anna Markowska z Top Model 7

Anna Markowska z Top Model 7

Anna Markowska z Top Model 7

Anna Markowska z Top Model 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×