Finalistka „Top Model” walczyła z nowotworem: „Miałam dziurę przez podniebienie do głowy”. Seria zabiegów okazała się niezbędna

Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska wystąpiła w Klinice naturalnego piękna. Postanowiła się pozbyć śladów po przebytej chorobie. Modelka cierpiała na nowotwór.

Anna Markowska, finalistka siódmej edycji Top Model, pojawiła się w programie Klinika naturalnego piękna. Postanowiła pozbyć się nieprzyjemnych śladów. Skąd je miała? Wszystko za sprawą choroby nowotworowej.

Markowska dostała nowotworu złośliwego głowy. Wspierana przez najbliższych toczyła 3-letnią walkę o zdrowie i życie. W jej trakcie przeszła kilka operacji. Zabiegi na długo pokrzyżowały jej plany o karierze. Dodatkowo spowodowały problemy ze zdrowiem. Celebrytka przez pewien czas nie mogła nawet normalnie mówić.

Anna Markowska w Klinice naturalnego piękna. Co zmieniła?

Markowska przyznała, że chce przede wszystkim pozbyć się śladów, które są następstwem licznych zabiegów i przeszczepów. Wyznała:

Marzy mi się, żeby usunąć ślady przygód, które miałam. Mówię o swoich bliznach. Jedna jest tutaj pod okiem. Druga jest na szyi. (…) Chorowałam na nowotwór złośliwy. Były przerzuty i niestety było niezbędne cięcie. Operacji było w sumie pięć i dwa przeszczepy. Taką operacją, którą najbardziej pamiętam było usunięcie całego podniebienia, aż do głowy, więc miałam dziurę przez podniebienie do głowy, więc nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dało rady.

Gwieździe Top Model nie przeszkadzały tylko blizny na szyi i na twarzy. Dużym problemem dla jej samopoczucia są też nogi. Co jej w nich nie odpowiadało?

Kiedy pracuję na sesji rzeczywiście zwracam uwagę na to, by ustawić się tak, żeby nie pokazywać tych części ciała, z którymi mam problem, a nie chcę tak robić. Chcę się obracać w każdą stronę i zapomnieć, że ta noga tutaj jest większa i że kiedy ustawię się en face, to już nie będzie dobrze wyglądać, dlatego chcę mieć ten luz, ten komfort – wytłumaczyła w programie.

Ostatecznie udało się jej pozbyć tych śladów. Doktor zastosował na niej ostrzykiwanie blizn komórkami macierzystymi oraz laser. Dzięki temu znamiona stały się ledwie widoczne. Lekarz zredukował też nieproporcjonalny fragment tkanki tłuszczowej z nóg. Pacjentka podziękowała fachowcowi i wyraziła wielkie zadowolenie z efektów jego pracy.

Zdjęcia z zabiegu i jego efektów możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Widać na nich m.in. pracę na szyi pacjentki. Można też porównać to, w jaki sposób zmieniły się jej nogi. Transformacja robi duże wrażenie! Jak ją oceniacie? Podzielcie się tym z nami w sekcji komentarzy.

Dodajmy, że Markowska chłonie teraz życie na całego. Traumatyczne przeżycia mocno zmieniły jej stosunek do świata. W lutym w swoich mediach społecznościowych pisała:

Dziś patrzę na życie inaczej, chłonę każdą chwilę i cieszę się, że tak to moje życie mi wynagrodziło… nie jestem w stanie mojego szczęścia opisać. I chcę wam powiedzieć jedno, NIE OCENIAJCIE i NIE PORÓWNUJCIE się z nikim, inspirujcie się i bierzcie co pozytywne !!! JEŚLI ZAZDROŚCICIE CZEGOKOLWIEK i czujecie złość zastanówcie się co się z wami dzieje…

Trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy!


Anna Markowska. Skrin z TVN

Anna Markowska. Skrin z TVN

Anna Markowska. Skrin z TVN

Anna Markowska. Skrin z TVN

Anna Markowska. Skrin z TVN

Anna Markowska. Skrin z TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×