Sędzia Anna Maria Wesołowska przeszła bardzo ciężką operację onkologiczną. Dopiero teraz opowiedziała o swoim dramacie

Anna Maria Wesołowska przeszła poważną operację

Sędzia Anna Maria Wesołowska w Dzień Dobry TVN  opowiedziała o dramatycznym czasie w swoim życiu. Sędzina nie tylko przeszła poważną operację, ale także straciła męża. 

Program  Sędzia Anna Maria Wesołowska po długiej nieobecności, wrócił na antenę. Okazuje się jednak, że wcale mogło do tego nie dojść, o czym Anna Maria Wesołowska opowiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVNW wywiadzie przyznała, że przeżyła bardzo trudny okres w swoim życiu.

Zobacz: Chora na raka Anna Puślecka udzieliła rozdzierającego serce wywiadu. Nie zostawiła suchej nitki na NFZ: „Rozważam rozpoczęcie starań o zmianę obywatelstwa”

Anna Maria Wesołowska przeżyła poważną operację

Okazuje się, że sędzina przeszła dość skomplikowaną operację onkologiczną, która miała miejsce trzy tygodnie przed nagrywaniem nowych odcinków programu. Chociaż uratowano jej życie, a skomplikowany zabieg zakończył się sukcesem, internauci nie wiedząc o całej sytuacji, zaczęli ją krytykować.

Pod jednym ze zdjęć, na którym wydaje się, że Wesołowska ma jedno oko większe drugie mniejsze, pojawił się złośliwy komentarz, który bardzo dotknął kobietę:

Po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. Mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę – przyznała sędzia Anna Maria Wesołowska.

Zobacz: Słynna księżna jest śmiertelnie chora. Pozostało jej 5 lat życia. Lekarze są bezradni

To jednak nie koniec. Zmarł mąż sędziny – Ryszard. Małżonkowie w przyszłym roku obchodziliby 50. rocznicę ślubu. Niestety, nie doczekali jej.

Ten rok był bardzo trudny. Odszedł mój mąż w bardzo dramatycznych sytuacjach, nie umiem jeszcze o tym mówić. Czuję się jakbym była połówką. 50. rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda, takie życie.

Na szczęście sędzia może liczyć na wsparcie córek Izabeli i Dominiki oraz 5. wnucząt.

Zobacz: Chora na raka Anna Puślecka opublikowała mocny list do ministerstwa zdrowia: „Jak się pan z tym czuje? Może pan spać w nocy?” Ręce aż same składają się do braw!

 


sędzia Anna Maria Wesołowska

sędzia Anna Maria Wesołowska

Sędzia Anna Maria Wesołowska zachorowała

Sędzia Anna Maria Wesołowska zachorowała

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×