Szukaj

Anna Maria Sieklucka bije rekordy na Instagramie. Obserwuje ją więcej internautów niż Julię Wieniawę

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka zdobyła niebywałą popularność, grając w filmie 365 dni. Sława przełożyła się na social media i aktorka może się pochwalić imponującą liczbą obserwujących.

Anna Maria Sieklucka z pewnością nie spodziewała się, że rola w filmie na motywach powieści Blanki Lipińskiej 365 dni, przyniesie jej tak ogromną popularność. Odkąd produkcja jest na Netflixie, jej sława przeniosła się poza Polskę, a internauci bacznie śledzą każdy jej krok. Dziś aktorka może świętować rekordową ilość obserwujących na Instagramie. Jest co, bo social media to dziś okno na świat i furtka do kolejnych projektów.

 Anna Maria Sieklucka bije rekordy na Instagramie

Rola Laury Biel, Polki, która podczas wakacji we Włoszech spotyka Massimo, szefa mafii sycylijskiej, który ją porywa i daje jej rok, by się w nim zakochała, a jeśli się tak nie stanie, uwolni ją, przyniosła Siekluckiej niebywałą popularność.

Najpierw powieść okazała się prawdziwym hitem, po który sięgnęło tysiące Polek, a potem jej ekranizacja. Producenci postawili na aktorów starannie wybranych przez autorkę bestseleru. Polskiej aktorce partnerował niezwykle przystojny Włoch Michele Morrone, dla którego rola szefa mafii okazała się trampolina do Hollywood.

Dzisiaj Anna Maria Sieklucka podziękowała za niebywałą liczbę obserwujących jej profil na Instagramie. Jak się można było domyślać, popularność filmu przeniosła się do sieci. 2 miliony fanów! Takim wynikiem nie może się pochwalić ani Julia Wieniawa, ani Małgorzata Rozenek! Niebywały wynik, a przecież to dopiero początek.

2 000 000. Dziękuję bardzo. Z miłością – napisała.

Fani aktorki gratulują jej wyniku, pisząc, że cieszą się razem z nią i życzą kolejnych milionów obserwujących.


Anna Maria Sieklucka - 2 miliony osób śledzi jej Instagrama

Anna Maria Sieklucka - 2 miliony osób śledzi jej Instagrama

Anna Maria Sieklucka - 2 miliony obserwujących na IG

Anna Maria Sieklucka - 2 miliony obserwujących na IG

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×