Tak mieszka Anna-Maria Jaromin. Miss Polski 2020 podąża za trendami wnętrzarskimi

Anna-Maria Jaromin – dom

Anna-Maria Jaromin – dom

Anna-Maria Jaromin zdobyła tytuł Miss Polski 2020. 22-latka tuż przed finałem konkursu aktywnie udzielała się na Instagramie. Pokazała również jak mieszka. Są pastele, biel i nastrojowe lampki. Zobaczcie.

Konkurs Miss Polski ma wieloletnią tradycję. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1990 roku. Tytuł pierwszej Miss Polski otrzymała Ewa Szymczak. W kolejnych latach do grona piękności dołączyły Paulina MaziarzKamila Świerc czy Olga Buława.

W tym roku konkurs odbywał się w czasie pandemii koronawirusa. Trudna sytuacja zmusiła organizatorów wydarzenia do wprowadzeniu wielu ograniczeń. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, a osoby biorące udział w wydarzeniu musiały okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Podczas konkursu Miss Polski 2020, który odbył się w niedzielę, jury oraz widownia zdecydowali, że to do Anny-Marii Jaromin trafi tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce. W konkurencji wystartowała z numerem 12 i niemal od początku rywalizacji była faworytką. Koronę przekazała jej Miss Polski 2019 – Magdalena Kasiborska.

Jak mieszka Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin?

Anna-Maria ma bardzo ciekawą przeszłość. Okazuje się, że już kilkukrotnie brała udział w konkursach piękności, które kończyła z sukcesem. W 2016 roku zdobyła zaszczytny tytuł Queen of Poland 2016. Kilka miesięcy później zawalczyła o tytuł Princess of the World 2016, który wygrała. W maju 2018 została laureatką tytułu Miss Beskidów, by następnie stanąć w szranki z innymi pięknościami. Niestety do domu wróciła bez koronu Miss Polski 2018. Lepsza od niej okazała się być Olga Buława, która w tym roku zasiadła w jury konkursu. W 2019 roku Anna-Maria reprezentowała Polskę w wyborach Miss Globe 2019.

Jaromin może pochwalić się wieloma tytułami, ale prywatnie jest zwykłą 22-latką, która bez pamięci jest zakochana w swoim chłopaku, a w wolnych chwilach snuje plany na przyszłość:

W przyszłości chciałabym połączyć moje studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a moim największym marzeniem jest napisanie książki.

W trakcie rywalizacji o koronę Miss Polski 2020, piękność była aktywna w sieci. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka zdjęć, na których pokazała, jak mieszka w Katowicach. Już po kilku pierwszych kadrach można wywnioskować, że podąża za trendami wnętrzarskimi.

Święta Bożego Narodzenia Anna spędziła w gronie najbliższych. Z tej okazji na swoim profilu w social mediach opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z psem rasy Tosa Inu pod świątecznym drzewkiem. Niewielkich rozmiarów żywa choinka została ustawiona pomiędzy białą komodą z ciemnym blatem a niską szafką RTV. Tuż obok niej stoi wysoki głośnik, który podczas oglądania filmów pozwala przenieść się na chwilę do wnętrza sali kinowej.

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Na jednym ze zdjęć, pod którym Miss Polski 2020 opowiadała o swoich pasjach, widoczny jest fragment jej sypialni. Ściany pomalowane są na kolor lawendowy, a tuż przy jednej z nich ustawiono białe łóżko z metalowym wezgłowiem. W ciągu dnia zdobi je mnóstwo poduszek w pluszowych poszewkach, które doskonale współgrają z kolorystyką pomieszczenia. Przęsła zostały ozdobione lampkami, które wieczorami tworzą romantyczną atmosferę.

Pod kadrem Anna zdradziła, że jedną z jej pasji w przeszłości była gra na gitarze, którą wciąż przechowuje w swoim pokoju:

Pewnie nie wiecie tego, że przez 4 lata uczyłam się grać na gitarze.
Niestety moja gitara od paru lat tylko leży i czeka, aż w końcu powrócę do tej pasji.

Nie wiecie też, że jako mała dziewczynka trenowałam balet. Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną.
Na zdjęciu możecie zobaczyć bardzo małą mnie, przebraną za baletnicę w przedszkolu.

Później hobby taneczne zamieniłam na hobby sportowe. Zaczęłam więc trenować pływanie i jeździć na zawody. Myślę, że większość z Was tego również nie wiedziała.

Miss Polski 2020 jest prawdziwą miłośniczką zwierząt. W jej domu nie brakuje czworonogów. Oprócz psa Tosa Inu posiada również  4-letniego pupila rzadko spotykanej rasy Malshi.

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Trzeba przyznać, że Anna urządziła swoją sypialnię z gustem. Pastelowe ściany oraz białe łóżku idealnie wpisują się w panujące trendy.

Zobaczcie tak, jak Miss Polski 2020 skomentowała swoje zwycięstwo w konkursie piękności:


Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×