Takie ciało to skarb! Polska księżna Kate kusi na plaży nudystów!

Anna Lucińska w bikini na wakacjach

Anna Lucińska zyskała popularność dzięki rolom w serialach Malanowski i partnerzy czy Na dobre i na złe. Od lutego jest także jedną z prowadzących program Dzień Dobry Polsko w TVP. Już jakiś czas temu aktorka została okrzyknięta polskim sobowtórem księżnej Kate. W przeciwieństwie do żony księcia Williama Lucińska chętnie pokazuje swoje ciało, a świadczą o tym ostatnie zdjęcia z wakacji.

To niesamowite! Księżna Kate ma sobowtóra. I to w Polsce! Fani nie mają żadnych wątpliwości

W tym roku gwiazda wyjechała na urlop do Chorwacji. Po drodze odwiedziła Czechy, Słowację i Austrię. Ostatecznie zatrzymała się na wyspie Hvar, która jest miejscem idealnym na wakacje zarówno dla osób samotnych, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Rodzinny naturyzm jest w tych okolicach bardzo popularny z racji na bezpieczeństwo tamtejszych plaż.

Co prawda Ania nie skusiła się na pozowanie topless, ale za to chętnie pokazywała ciało w bikini. Zdjęciami pochwaliła się w serwisach społecznościowych.

Warto przypomnieć, że kilka lat temu paparazzi uwiecznili księżną Kate w bikini na jednej z plaż. Która wygląda lepiej? Porównajcie.

Księżna Kate na ślubie Pippy Middleton miała jeszcze jedną kreację! Kupiła ją w Zarze i zapłaciła tylko… Jest jeden minus


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×