Szukaj

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary. Stylowy dresik i bose stópki. Internautki topnieją!

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary. Dziewczynka pozuje ubrana w stylowy dresik i z bosymi stópkami. Internautki są zachwycone.

Anna Lewandowska pokazała kolejną już fotografię Klary. Wiadomo, że trenerka bardzo chroni prywatności córeczki, więc zdjęcie nie pokazuje twarzy dziewczynki. Widać jednak, że malutka jest stylowo ubrana i najwyraźniej świetnie się bawi. Post traktuje też o ważnym zagadnieniu. Wszakże Ania większość postów publikuje w konkretnym celu.

Klara Lewandowska na nowej fotografii. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Na najnowszym zdjęciu Klara ubrana jest w stylowy dresik w koty. Bawi się w swoim pokoiku, z pluszakiem pod pachą, na boso, najwyraźniej bardzo zadowolona. Wygląda przesłodko.

Ania wykorzystała okazję, żeby poruszyć ważną kwestię, a mianowicie obaliła pokutujący, zwłaszcza w Polsce, mit o tym, że chodzenie na boso jest niezdrowe. Bo zimne stópki, bo się dzieciak czy dorosły przeziębi. Co napisała?

Mój mały TUPTUŚ. Jak zawsze na boso, jak MAMA. KARATE tego mnie nauczyło – lata treningów na boso dzięki czemu zapewniałam sobie prawidłową PRACĘ STÓP. CHODZENIE BOSO nie krępuje swobody ruchów dziecka. Zapewnia także optymalne, równomierne rozłożenie stopy na podłodze dzięki czemu kształtowanie jest sklepienie stóp zapobiegając płaskostopiu. Drogie MAMUŚKI nie bójcie się tego! Chodząc na BOSO dzieci potrafią znacznie lepiej amortyzować obciążenia, a lepsza amortyzacja to lepsza ochrona kręgosłupa, stawów, oraz głowy. Zabawa na boso to fantastyczna forma spędzania czasu z naszymi pociechami. Np zbieranie klocków paluszkami u stóp. Macie inne pomysły?  – napisała

View this post on Instagram

As always barefoot, just like mother ???? KARATE taught me that – years of barefoot training! _________________________ Mój mały TUPTUŚ ???????????? Jak zawsze na boso, jak MAMA ???? KARATE tego mnie nauczyło – lata treningów na boso dzięki czemu zapewniałam sobie prawidłową PRACĘ STÓP . CHODZENIE BOSO nie krępuje swobody ruchów dziecka. Zapewnia także optymalne, równomierne rozłożenie stopy na podłodze dzięki czemu kształtowanie jest sklepienie stóp zapobiegając płaskostopiu. Dorgie MAMUŚKI nie bójcie się tego! Chodząc na BOSO dzieci potrafią znacznie lepiej amortyzować obciążenia, a lepsza amortyzacja to lepsza ochrona kręgosłupa, stawów, oraz głowy. Zabawa na boso to fantastyczna forma spędzania czasu z naszymi pociechami. Np zbieranie klocków paluszkami u stóp. Macie inne pomysły? ☺ A tymczasem na @babybyann znajdziecie wiele nowych zabawek dla swoich pociech ❣️ Miłego dnia kochani ???? #annalewandowska #babybyann #boso #healthyteam #zdrowie

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Kto z nas nie słyszał – Ubierz kapcie! Prawda jest jednak taka, że wielu ludzi preferuje chodzenie boso. Post Lewandowskiej zdecydowanie potwierdza, że z mitem o bosych stopach należy definitywnie się rozprawić. Zgadzają się z trenerką też jej obserwujące, które jednocześnie rozpływają się nad Klarą.

  • Na mnie wiecznie rodzice krzyczeli” Kaśka załóż kapcie” kiedy ja uwielbiałam boso. Córka teraz tylko boso biega.
  • Ja sama też ciągle na bosaka? Uwielbiam.
  • Na boso i z ulubioną zabawką pod pachą.
  • Tuptuś Klara słodziak. Moja córka od 11 lat chodzi na bosaka – też po mamie….
  • Słodziak! – piszą fanki.

A wy wolicie chodzić na boso czy w obuwiu?

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała najpiękniejsze ciążowe zdjęcie. Taka sesja to marzenie każdej przyszłej mamy


Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×