Anna Lewandowska zaskoczyła radosną nowiną tuż przed świętami: „Maleńka moja”. Gratulacjom nie ma końca

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich tą wiadomością. Znów została mamą. Gwiazda podzieliła się wzruszającym zdjęciem z trzecią córką. Internauci nie szczędzili gratulacji. 

Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman. Swoją pasję do sportu przerodziła w źródło dochodu. Popularność zyskała za sprawą treningów, które odmieniły życie tysięcy Polek. To ona oraz Ewa Chodakowska są czołowymi trenerkami fitnessu w kraju. Dopełnieniem jej sportowej kariery są firmy, których jest właścicielką. Posiada markę ze zdrowymi przekąskami m.in. batonami, które są do nabycia w dobrych dyskontach. Dodatkowo ma własną firmę cateringową. Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie stała się wzorem do naśladowania dla kobiet.

Trenerka umiejętnie łączy rozwijanie biznesów z życiem prywatnym. Od lat związana jest z Robertem Lewandowskim. Para poznała się w 2007 roku podczas sportowego obozu integracyjnego. Trzy lata później przeprowadzili się razem do Dortmundu. W 2011 roku piłkarz zabrał swoją ukochaną na Malediwy, padł przed nią na kolano i poprosił o rękę. Anna nie zastanawiała się zbyt długo. Niemal od razu przyjęła oświadczyny.

Lewandowscy dwa lata przygotowywali się do ceremonii. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Wreszcie nadszedł ten moment, kiedy stanęli na ślubnym kobiercu. Swój związek sformalizowali w podwarszawskim Serocku. Wkrótce później para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 4 lata temu na świat przyszła ich córka Klara. W zeszłym roku Lewandowska ponownie została mamą i urodziła Laurę. Mimo to Ania stale rozwija swoje działalności i nie zaniedbuje przy tym rodziny.

Anna Lewandowska ma trzecią córkę

33-latka prężnie rozwija swoje konto na Instagramie. Jest w Polsce jedną z gwiazd, które mogą pochwalić się największą ilością obserwatorów. Jej profil śledzi ponad 3,6 miliona osób. Trzeba przyznać, że już ten wynik robi ogromne wrażenie, a to jednak nie wszystko. Każda z firm Ani również posiada osobne konto, które także są chętnie obserwowane przez jej fanów.

Gwiazda w social mediach często publikuje zdjęcia swoich pociech. Zdradza, jak spędza z nimi czas i pokazuje, jak się rozwijają. Tym razem Lewandowska zaskoczyła wszystkich i pochwaliła się… kolejną córką. Trenerka została bowiem matką chrzestną:

Maleńka moja córeczka chrzestna! #calineczka. My God Baby – podpisała zdjęcie.

Wielu internautów w pierwszej chwili pomyślało, że to ona urodziła kolejną córeczkę:

  • Ania myślałam, że o czymś nie wiemy. Gratulacje kochana.
  • A już chciałam gratulować trzeciej córeczki haha.
  • Pierwsza myśl – kiedy ona była w ciąży? Gratuluję.

Jesteście fanami Anny Lewandowskiej?


Anna Lewandowska została matką chrzestną

Anna i Robert Lewandowscy w Operze Narodowej z Klarą

Anna Lewandowska w Warszawie z Laurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×