Szukaj

Anna Lewandowska chwali się płaszczem. Ten fason to hit wiosny

Anna Lewandowska znana jest ze swojego upodobania do świetnych, stylowych ubrań. Co rusz zaskakuje swoich fanów modnymi stylizacjami. Tak było też tym razem, gdy na przekór otaczającej nas szarości, wybrała płaszcz w odważnym kolorze. Jak wyglądała?
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nieustannie nie schodzi z pierwszych stron gazet. Młoda mama, aktualnie jest w drugiej ciąży, jednak wcale nie oznacza to, że zwalnia tempo. Regularnie organizuje obozy treningowe, a sprawności fizycznej może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Dba nie tylko o swoją karierę, ale także stara się, by na bieżąco z jej aktywnościami, byli jej fani.

Regularnie publikuje nowe posty, na których motywuje wszystkie kobiety do działania. Jednak nie zapomina także o tej części obserwatorów, którzy kochają jej styl i wyczucie smaku. Ostatnia udostępniona stylizacja powaliła wszystkich na kolana.

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu

Najnowsze zdjęcie pokazuje trenerkę w długim zielonym płaszczu. Chociaż mamy aktualnie kalendarzową zimę, to jego kolor na myśl przywodzi zdecydowanie wiosnę. I bardzo dobrze, gdyż za oknem brak śniegu, a zamiast niego przez chmury przebija się słonce i każdy powoli ma przeczucie, że cieplejsze dni niedługo do nas znów zawitają. O wiośnie myśli także Anna.

Moment, kiedy intensywnie czekasz na wiosnę
Dobrego dnia wszystkim
Czujmy wiosnę całym rokiem

Do długiego zielonego płaszcza, który sprytnie ukrył jej ciążowy brzuszek, Lewandowska postanowiła założyć kolorowy długi szal. Chyba jak my wszyscy ma już dość czarnobiałych stylizacji pojawiających się na ulicach miast. Całość uzupełniła żółtymi traperkami i czarnymi legginsami. Wygląda naprawdę rewelacyjnie i zapewne zwraca na siebie niemałą uwagę, spacerując ulicami Munich. To tu w Niemczech małżeństwo Lewandowskich ma dom i wypoczywa w chwilach wolnych od pracy.

Ostatnio widziano parę razem, gdy wybierała się na obiad do restauracji z mężem. Wtedy zdecydowała się na założenie marynarki, która swoją ceną powaliła niejedną fankę. Jednak niezależnie od tego, w czym Anna wystąpi, prezentuje się świetnie. Mógłby to być nawet przyduży dres Roberta.


Anna Lewandowska w płaszczu

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×