Szukaj

Anna Lewandowska nie przestrzega diety? Takie przekąski mogą zniszczyć efekt ćwiczeń!

Anna Lewandowska fotki

Anna Lewandowska fotki

Anna Lewandowska zdradziła swoje żywieniowe grzeszki

Anna Lewandowska to autorytet w kwestii odżywiania i treningów, zwłaszcza dla młodych mam, które pierwszy raz są w ciąży lub właśnie urodziły. Trenerka, która sama po urodzeniu córeczki Klary w błyskawicznym tempie wróciła do formy każdego dnia motywuje kobiety do wysiłku, determinacji i walki o swoje wymarzone ciało. Tym bardziej szokujące jest, że sama popełnia żywieniowe występki. I to nie byle jakie!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opuszczą kraj na dobre?! Trenerka potwierdziła obawy fanów!

W rozmowie z Galą trenerka zdradziła, że pokusy spoza dietetycznego menu nie są obce nawet jej. Jak każda z nas, Anna jest kobietą i zdarza jej się mieć zachcianki, od których licznik kalorii mógłby dostać załamania nerwowego:

Każdy musi sobie pozwalać. Od czasu do czasu zjem jakieś ciacho czy bułeczkę. Jem też daktyle na potęgę. Potrafię zjeść opakowanie świeżych daktyli. Przyznam, że od czasu do czasu gdy karmię, podjadam między posiłkami. I kiedy dorwę się do gorzkiej czekolady, potrafię zjeść całą tabliczkę na raz – wyjawiła Lewandowska

Dobrze wiedzieć, że nawet tak wysportowanej kobiecie zdarzają się dietetyczne „wpadki”. 😉

Lista najbardziej wpływowych Polaków “WPROST”! Robert i Anna Lewandowscy wyżej niż Ewa Chodakowska!

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska


Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

  • marcinGość pisze:

    nic nadzwyczajnego stara dziunia jakby miala 21 lat to spoko a tu stare pruchno

  • Gość pisze:

    Ludziom wciska dietetyczne batoniki i koktajle a sama obrzeża się czrkoladami i daktylami Trzeba być stuknieta karmiaca matka żeby karmić piersią i naraz zjeść całą czekoladę Czy karmiącej matki nie obowiązuje dieta? Myślę że powinna ze względu na dziecko uważać co je

  • Gość pisze:

    Nic dziwnego, że podjada jak karmi piersią. Ja też karmię i potrafię zjeść więcej niż mój mąż… i nie są to bynajmniej dietetyczne potrawy. Mimo mojego obżarstwa jestem szczuplejsza o 5 kg niż przed pierwszą ciążą… Pewnie dlatego taka sucha jest, bo jeszcze ćwiczy i dietę trzyma. Ja ćwiczę tylko z mopem. Miłego dnia!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×