Anna Lewandowska zdradziła w sieci jedną z wielkich tajemnic męża. Nikt nie wiedział, że Robert ma takie umiejętności. Piłka to nie wszystko

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Anna Lewandowska odpowiada dzisiaj na pytania internautów. Okazało się, że przy okazji zdradziła jedną z wielkich umiejętności Roberta. Chyba nikt go o to nie podejrzewał. 

Anna Lewandowska w ostatnim czasie przeszła jedną z największych rewolucji w życiu prywatnym. Razem z rodziną przeprowadziła się z Niemiec do Hiszpanii. Wszystko to ma oczywiście związek z transferem Roberta z Bayernu Monachium do FC Barcelony. W Niemczech mieszkali przez osiem lat i tam urodziły się ich córeczki. Wspólnie wychowują 5-letnią Laurę i 2-letnią Klarę.

Rodzina szybko zadomowiła się w Hiszpanii. Wszystko ze względu na to, że rok przed wyjazdem kupili dom na Majorce, gdzie spędzili mnóstwo czasu i mogli poznać tamtejsze zwyczaje. Ania szybko zakochała się w hiszpańskiej kulturze, muzyce i tańcu.

Cały czas jednak trzymają się z Robertem określonych zasad, zwłaszcza jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia, a przede wszystkim odżywianie. Małżonkowie dbają o to, co jedzą i przyglądają się spożywanym kaloriom. Ania zdradziła, kto przygotowuje im zdrowe posiłki.

Anna Lewandowska zdradza, kto gotuje w ich domu

Ania ma doskonały kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 4 miliony osób z całego świata. Zgromadziła wokół siebie ogromną ilość internautów, a ci chcą wiedzieć jak najwięcej o tym, jak wygląda codzienność rodziny Lewandowskich. Małżonkowie nie szczędzą w social mediach prywatnych zdjęć i chętnie pokazują kulisy życia z dala od blasku fleszy.

Dzisiaj razem z córeczkami wybrali się na wycieczkę za miasto, a Ania w czasie podróży zapowiedziała, że będzie odpowiadała na pytania dotyczące ich diety. Wybrała dziesięć najciekawszych wiadomości. Jedna z osób zapytała, kto w ich domu zajmuje się gotowaniem.

Kto wam gotuje w Barcelonie? Catering czy kucharz? – brzmiały pytania.

Odpowiedź może nieco zaskoczyć fanów. Ania zdradziła bowiem, że nie korzystają z gotowych rozwiązań. Przyznała, że sama gotuje, ale znacznie częściej robi to Robert, zwłaszcza w dniach przed meczami.

Czasami ja gotuję, czasami Robert – zwłaszcza przedmeczowe wieczorne poposiłki – naładowane węglowodanami. To jego rutyna – odpisała.

Spodziewaliście się, że Ania i Robert sami gotują posiłki i, że tak często robi to piłkarz?


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała rodzinną sobotę

Anna Lewandowska pokazała rodzinną sobotę

Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Komentarze

 • Gość bankomat pisze:

  Tanio się sprzedają .

 • Gość pisze:

  Dla mnie obraz Lvej maluje się tak: najpierw mistrzyni karate, które potem okazało się jakimś podrzędnym odłamem nie akceptowanym na świecie. Kobieta o niespożytej energii, która mając do dyspozycji sprzątaczkę, ogrodnika i pewnie wiele innych nie pracując nie potrafiła ogarnąć jednego dziecka, trenerka która całą ciążę promowała swoje ćwiczenia żeby po roku obwieścić, że miała koszmarny poród, karmiła piersią ale jednak przez Kucharskiego nie miała laktacji, pokazywała swój super brzuch, który jednak na zdjęciach paparazzi wyglądał gorzej niż większości kobiet, robi biznesy na zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach żeby o zgrozo nagle obwieścić, że taki styl życia jednak funduje poronienia. Kobieta która wprost mówi, że szkoła niczego jej nie nauczyła więc zrobiła 50 certyfikatow. Karierę zawdzięcza tylko sobie, pożyczyła tylko 2m od męża. Non stop kłamstwa żeby tylko pokazać jakie to ona ma bajkowe życie, które zapewne jest jednym wielkim fejkiem. O tym idiotycznym pokazywaniu od tyłu dzieci , które już wszyscy widzieli nie wspomnę. Ciekawe co będzie następne.

 • Gość NM pisze:

  Ten kto się tak dużo chwali, ten ścieme wali 😅

 • Zuzanna B pisze:

  Już to wierzę. Mam wierzyć że to że Lewy gotuje posiłki przed meczem? Taa jasne…

 • Gość pisze:

  Rodzina samych talentów aż niewiarygodne Lewa. Zadnych wad normalnie. Poza wiecznym reklamami i przechwalaniem się na potęgę.

 • Gośćanna pisze:

  Zaopiekowanie wspaniałe dzieciaczki super

 • Gość pisze:

  Nie przesadzajcie, ta rodzina nie ma tajemnic. Wszystko jest wszystkim obwieszczane.Az do obrzydzenia.

 • Gośćgiga pisze:

  nie wszystkie dzieci są ładne….

  • Gość pisze:

   Ciekawe co im mamusia odpowie jak usłyszą od innych dzieci, że są tak brzydkie że nawet matka na insta wstydziła się je pokazać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×