Szukaj

Anna Lewandowska zachwyciła podczas spaceru. Pięknie wydobyła kolor tęczówki, odpowiednio dobierając barwy stylizacji

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na zimowym spacerze. Widoki piękne, ale internauci najbardziej zachwyceni tym, jakie kolory trenerka wybrała na wyjście. Zobaczcie.

Anna Lewandowska nie zatrzymuje się w swojej krucjacie, która ma sprawić, że kobiety i mężczyźni ruszą się z kanap i zadbają o swoje zdrowie, zyskując przy tym wymarzoną sylwetkę. U niej nie ma wymówek, jak się chce coś zdziałać, to trzeba zabrać się za pracę i całkowicie zmienić swoje nawyki. Do tego nawołuje, używając social mediów. Co jakiś czas tworzy nowe wyzwania, które mają zdyscyplinować i zmotywować tych, którzy zdecydowali się na metamorfozę ciała i zmianę stylu życia.

Ania jest wulkanem energii, więc idealnie odnalazła się w prowadzonej działalności. Do tego, jak wszyscy wiemy, jest także mamą na pełen etat, żoną najlepszego sportowca Polski, Piłkarza Roku UEFA, Najlepszego Piłkarza FIFA oraz Globe Soccer Awards, Roberta Lewandowskiego, którego w pełni wspiera, i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Chyba nie można mieć lepszych rekomendacji, żeby motywować innych do zmian.

Właśnie jest w trakcie kolejnego wyzwania. Podzieliła się więc zdjęciem, na którym pozuje podczas spaceru. Internauci zachwyceni.

Anna Lewandowska na spacerze. Jak wyglądała?

Anna Lewandowska jest w trakcie 14 dnia kolejnego wyzwania. Postanowiła zachęcić obserwujących do udziału w live’ie motywacyjnym z psychologiem. Z opisu wynika, że rzecz będzie o przełamywaniu lęków.

14 dzień #FighterChallenge2021
Dzisiaj LIVE motywacyjny z psychologiem @drmattofficial o 20:00 (…) Zadanie na dziś: ZRÓB COŚ CZEGO SIĘ BOISZ!
Zawsze najtrudniejszy jest pierwszy krok. Ile razy w życiu mieliście poczucie, że nie było czego się bać? Jak często przekonujecie się, że coś w rzeczywistości jest dużo łatwiejsze niż Wam się wydawało? Sporo, prawda? Próby przezwyciężania własnych lęków i słabości to oznaka ogromnej odwagi. Robiąc coś po raz pierwszy albo coś, co sprawia nam ogromną trudność ryzykujemy, że popełnimy błąd albo poniesiemy porażkę. A tego często boimy się najbardziej…

Sport nauczył mnie, że nie można tak po prostu – wspiąć się na szczyt. Po drodze czeka nas wiele upadków, pomyłek, błędów. Każde z nich powinniśmy traktować jako cenną lekcję, wyciągnąć z niej wnioski, a następnie podnieść się i próbować dalej. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przełamywać własne bariery, rozwijać się, podnosić poprzeczkę wyżej i wyżej. Tak zachowują się FIGHTERZY!

Dziś o 20:00 zapraszam Was na LIVE z dr Mateuszem Grzesiakiem, z którym porozmawiamy o motywacji, samoakceptacji, pokonywaniu własnych słabości, podnoszeniu się po porażkach i rozwoju osobistym. Nie może Was zabraknąć! – napisała.

Chętnych do działania jak zawsze wielu. Ani udało się zmotywować naprawdę wiele osób. Nie umknęło jednak internautom, że Lewandowska wygląda zadziwiająco dobrze w jaskrawych kolorach, w które się ubrała. Intensywnie różowa czapka i piękna turkusowa kurtka z efektem metalicznym, powodującym zmianę barwy. W tak mocnych odcieniach jeszcze jej nie widzieliśmy, a wygląda znakomicie. Zobaczcie, jak cudnie wyeksponowała kolor tęczówki.


Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×