Szukaj

Anna Lewandowska bawi się z Klarą Lewandowską. Dziewczynka nie pozuje tyłem. Fani zachwyceni

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córką. Klara Lewandowska nie jest odwrócona tyłem do aparatu. Zobacz, jak wygląda zdjęcie i dlaczego pokochali go internauci.
Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska na brak nudy narzekać nie może. Gwiazda nie tylko prowadzi treningi, które przyciągają tysiące osób, ale także jest aktywna w social mediach, gdzie pokazuje, w jaki sposób odpowiednio zadbać o sylwetkę. Co jakiś czas trenerka właśnie tam dzieli się ze swoimi obserwującymi uroczymi zdjęciami.

Zobacz: Anna Lewandowska w barze mlecznym z torebką za 12 tysięcy złotych. Jak się zachowywała?

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą

Ania na Instagramie opublikowała nową fotografię, na której trenerce towarzyszy córeczka. Panie razem wygłupiają się na trawie. Klara Lewandowska nie jest odwrócona tyłem do aparatu, a pozuje bokiem. Dzięki temu fani gwiazdy mogą się przekonać, jak wygląda jej twarz z profilu.

Lewandowska, w opisie pod zdjęciem przyznała, że uwielbia w ten sposób spędzać czas. Zwłaszcza, że w życiu gwiazdy w ostatnim miesiącu sporo się wydarzyło, a w nadchodzących dniach będzie się działo jeszcze więcej:

Pozycja chillout. Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności , których efekty już niebawem. Wróciliśmy do naszego drugiego domu,  do naszego, codziennego rytmu, uwielbiam to.RUTYNA. Za chwile znowu się widzimy w Warszawie ale teraz chwila na nowe pomysły i plany – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Anna Lewandowska z bratem i babcią na meczu Polska-Austria. Gwiazda w krótkich szortach dopingowała Roberta

View this post on Instagram

After a very intense month: Camp for mothers with children, Camp by Ann, a new project is almost done, training combined with birthdays for over 1000 people … and several other activities. You will be able to see the results Soon???? _________________________ Pozycja chillout ???????? Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności ????, których efekty już niebawem???? Wróciliśmy do naszego drugiego domu???? do naszego codziennego rytmu, uwielbiam to.RUTYNA???? Za chwile znowu się widzimy w Warszawie ale teraz chwila na nowe pomysły i plany???????? Trzymajcie kciuki. _____________________________ #annalewandowska #healthyplanbyann #healthyteam #motivation #kids #baby #power #happy #happySunday

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Internauci zachwyceni byli zarówno energią Ani, jak i tym, że Klara rośnie jak na drożdżach:

  • Słodka fotka mamusi z córeczką.
  • Ooo jaka Klara już duża. Urocze zdjęcie.
  • Boska Klarcia. Piękne są Wasze relacje i wasza więź.
  • Aż nie można oczu oderwać. Pięknie.
  • Piękne chwile, piękne zdjęcie. Czekam na wszystkie Twoje pomysły, które przetworzysz w rzeczywistość.
  • Czy Ty się kiedyś zatrzymujesz? Jesteś niesamowita! Marzy mi się kiedyś z Tobą jakaś współpraca. Z takimi ludźmi można góry przenosić.

Trudno się nie zgodzić z powyższymi komentarzami. Panie razem wyglądają pięknie.

Zobacz: Brat Anny Lewandowskiej o plusach i minusach popularności: „Widzę to też u Ani i Roberta” [WIDEO]

 


Anna Lewandowska - zabawy z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska - zabawy z Klarą Lewandowską

Robert Lewandowski z córką Klarą

Robert Lewandowski z córką Klarą

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą Lewandowską

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą Lewandowską

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×