Anna Lewandowska pokazała pierwszy wózek Laury. Gdzieś już go widzieliśmy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wybrała się na spacer z Laurą. Wózek, który uwieczniła na zdjęciu, wydaje nam się bardzo znajomy. Czyżby to ten sam, którym woziła Klarę?

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugą córkę – Laurę. Przez całą ciążę nie zwalniała tempa i była aktywna w social mediach. Również po porodzie szybko wróciła do sieci i cały czas publikuje nowe posty. Fani mogli już zobaczyć kilka ujęć drugiej córki trenerki – a to ze starszą siostrą, a to w objęciach mamy. Jest też zdecydowanie więcej publikacji z malutka w roli głównej, niż swego czasu z Klarą.

Zaledwie kilka dni po porodzie trenerka pochwaliła się swoim pierwszym zdjęciem sylwetki. Jest w świetnej formie i pełna energii – spacery z córkami dają jej masę radości. Dzisiaj na Instastory pokazała fotografię, na której pozuje z wózkiem, w którym śpi słodko Laura.

Jaki wózek dla Laury wybrała Anna Lewandowska?

Wiemy już, jak wygląda pokoik Laury i także, jakie ubranka wybiera dla niej mama. Widzieliśmy ją także w stylowym koszu Mojżesza. Dzisiaj możemy podziwiać wózek malutkiej.

Na fotografii, która pojawiła się na Instastory Ani widać, że kolorystyka pojazdu młodszej córki, jest taka sama, jak tego, którym swego czasu podróżowała Klara. Czyżby to był ten sam? W szybie widzimy wózek Priam 2.0 Lux Platinum, za który zapłaciła około 5 500 złotych. Lewandowska ma na sobie kamelowy garnitur, do którego dobrała ciemną bluzkę, klapki i okulary przeciwsłoneczne.

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą

Elegancka mama i córeczka w pięknym wózku na spacerze, to bardzo przyjemny widok.

Zobacz także: Anna Lewandowska wyszła na pierwszy spacer z Laurą. Jest fotka. Klara pokazała, jak się kradnie show

 


Anna Lewandowska na spacerze z Laurą

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą

Anna Lewandowska - wózek

Anna Lewandowska - wózek

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×