Szukaj

Anna Lewandowska zmysłowym zdjęciem w bieliźnie zaprasza fanki do kolejnego wyzwania. Zrobiło się bardzo HOT

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska już zachęca swoje obserwatorki do udziału w kolejnym wyzwaniu, które zaplanowała na maj. Jako motywację pokazała swoje zdjęcie w bieliźnie. Zrobiło się bardzo gorąco. 

Anna Lewandowska w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Żona najlepszego piłkarza na świecie od samego początku ciąży chwaliła się kolejnymi zdjęciami swojego brzuszka. Przez następne miesiące pokazywała, jak zmienia się jej ciało, a także jak dba o siebie w odmiennym stanie.

Trenerka podczas oczekiwania na narodziny drugiej córki cały czas pojawiała się na siłowni i pracowała nad kondycją. Oczywiście wszystko odbywało się za zgodą jej lekarza prowadzącego. W maju minionego roku media obiegła szczęśliwa nowina o narodzinach Laury.

Pierwszym zdjęciem dziewczynki pochwalił się w sieci dumny tata. Robert Lewandowski zapozował, trzymając maleństwo w ramionach i nie miała zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości. Zaledwie kilka dni po porodzie Ania wróciła na Instagram. Gwiazda z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje profile społecznościowe, na których pokazuje nie tylko urywki z prywatności, ale przede wszystkim motywuje swoje fanki do ćwiczeń.

Anna Lewandowska pokazała bardzo zmysłowe zdjęcie

Ania już kilka lat temu zakończyła swoją karierę sportową. Zawodniczka karate skupia się teraz przede wszystkim na rodzinie, a także prężnie prowadzi swoje liczne biznesy. Najwięcej zaangażowania wkłada w swoje wyzwania, które co jakiś czas ogłasza na Instagramie. Ze względu na pandemię trenerka stała się jeszcze bardziej aktywna w sieci, gdzie skupia ogromną społeczność.

Jej obserwatorki chętnie czerpią z jej rad i uczestniczą w kolejnych treningach. Lewa zaledwie kilka miesięcy po porodzie może pochwalić się idealną sylwetką, co jest najlepszą reklamą zdrowego trybu życia i ćwiczeń, jakie oferuje.

Właśnie na profilu mamy dwóch uroczych dziewczynek pojawił się bardzo zmysłowy kadr. Ania pozuje jedynie w idealnie dopasowanych jeansach i biustonoszu zapraszając swoje fanki do kolejnego wyzwania.

Nowy tydzień, nowy miesiąc, nowe możliwości! Jesteście ze mną? Przygotowania do #FighterSummerChallenge rozpoczęte! Już nie mogę się doczekać maja! Tę wiosnę poświęcimy na spokojne budowanie zdrowych nawyków, ale już teraz wiem, że efekty będą niesamowite – podpisała zdjęcie.

Zmysłowy kadr, na którym Ania pokazała swoją smukłą talię, nie przeszedł bez echa. Internautki nie tylko zgłaszają gotowość do udziału w wyzwaniu, które proponuje, ale przede wszystkim zachwycają się figurą swojej motywatorki. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się doskonale i sama jest żywą reklamą swojej działalności.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Anna Lewandowska świętuje tłusty czwartek 2021

Anna Lewandowska świętuje tłusty czwartek 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×