Szukaj

Anna Lewandowska pokazała spacerówkę Laury. Piękna, ale jej cena zwala z nóg

Anna Lewandowska - wózek Laury

Anna Lewandowska - wózek Laury

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie spacerówkę, jaka wozi Laurę po zrezygnowaniu z gondoli. Cena robi wrażenie.

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo zgranym duetem. Dogadują się idealnie nie tylko prywatnie, ale także i zawodowo. Mają już za sobą niezłą historię, a w maju ponownie zostali rodzicami. Niezmiennie jednak są w sobie zakochani, a rodzina jest dla nich priorytetem, czego dowodem są liczne zdjęcia w social mediach ze wspólnych chwil.

Niedawny czas kwarantanny spowodował, że mieli okazję razem pobyć w swoim domu w Monachium więcej, niż do tej pory, co skrzętnie wykorzystali. Obecnie wszystko wróciło na normalne tory. Anna Lewandowska znowu trenuje i realizuje swoje liczne projekty, a Robert Lewandowski wrócił do pracy. Do tego właśnie obronił na piątkę swoją pracę magisterską. Jednak są momenty, kiedy są tylko dla siebie, bo wiedzą bardzo dobrze, że związek to praca nad relacjami.

W social mediach dzielą się chwilami ze swojego życia. Dzisiaj Ania pokazała spacerówkę Laury.

Anna Lewandowska: spacerówka Laury

Gwiazdy chętnie dzielą się w social mediach akcesoriami swoich dzieci. Zwłaszcza jeśli to sprawdzone i dobrze sprawujące się według nich produkty. Widzieliśmy już, jakich wózków używała Ania kilka miesięcy temu. Córki Lewandowskich jeżdżą bliźniaczymi pojazdami firmy Cybex – Laura miała wózek Priam Spring Blossom Light z gondolą, natomiast w wersji spacerowej tego wózka odpoczywała Klara. Za wersję 2 w 1 – spacerówka i gondola, trzeba zapłacić około 7000 zł.

Tym razem możemy podejrzeć, w jaką spacerówkę Anna przesadziła młodszą córeczkę. To modny model sprawdzonej już przez trenerkę firmy Cybex Priam. Za zestaw ze stelażem i siedziskiem należy zapłacić około 5.000 złotych. Niebagatelna kwota, ale najwyraźniej produkt bardzo pasuje rodzicom Laury.


Anna Lewandowska - spacerówka Laury

Anna Lewandowska - spacerówka Laury

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Robert Lewandowski i Laura

Robert Lewandowski i Laura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×