Szukaj

Lewandowska uchwyciła Klarę i Laurę w najpiękniejszym momencie. Rodzinne wakacje przepełnione są siostrzaną miłością

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zrobiła przepiękne zdjęcie swoich córek. Uchwyciła moment, który pokazuje pełnię siostrzanej miłości.

Anna Lewandowska świetnie łączy karierę z wychowywaniem dzieci. Gdy w maju została po raz drugi mamą, nawet na chwilę nie zmniejszyła zawodowej aktywności. Przez cały czas prowadzi konta w mediach społecznościowych, rusza z nowymi wyzwaniami i projektami. Nie zaniedbuje przy tym swojej rodziny, która jest dla niej priorytetem.

Lewandowska każdą wolną chwilę spędza z dziewczynkami, których zdjęcia udostępnia w sieci. Przyznaje, że wychowanie dwóch córek jest trudniejsze niż jednej:

Jeśli ma się dwoje dzieci, trzeba liczyć się z zupełnie innymi wyzwaniami niż przy jednym maluchu. Moje serce jest teraz dla dwojga! Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i uwagi – mówiła we Fleszu.

Jednak wszystko świetnie sobie zorganizowała i znajduje czas, żeby dziewczynki, zwłaszcza starsza, Klara, miał piękne wakacje, a zdjęciami chętnie dzieli się w sieci.

Anna Lewandowska pokazała piękne ujęcie córek

Klara z utęsknieniem czekała na siostrę. Ania nie ukrywała tego i mówiła o tym w wywiadach. Jak malutka pojawiła się w domu, to starsza siostra świetnie ją przyjęła. Zresztą już od dawna wiedział, że w domu pojawi się Laura – tak się właśnie zwracała do brzuszka mamy.

Teraz, mimo że sama jest malutką dziewczynką, stara się jak może opiekować malutką. Już niejednokrotnie trenerka pokazywała kadry, na których Klara zajmuje się Laurą. Dzisiejsza fotografia jednak jest najsłodsza z dotychczasowych. Tu dopiero widać pełnię siostrzanej miłości.

Na Instastory Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie z wakacji, na którym ubrana w kostium kąpielowy w krateczkę Klara, jeszcze z mokrymi od kąpieli włoskami, daje słodkiego buziaka leżącej na brzuszku Laurze. Sama słodycz! Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Anna Lewandowska uchwyciła córki w pięknym momencie

Anna Lewandowska uchwyciła córki w pięknym momencie

Klara Lewandowska na wakacjach

Klara Lewandowska na wakacjach

Klara Lewandowska na wakacjach

Klara Lewandowska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×