Szukaj

Córki Lewandowskich na sankach. Tak ślicznego ujęcia Laury i Klary dawno nie widzieliśmy

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami na profilu na Instagramie pięknym ujęciem swoich córeczek. Spadł śnieg, więc frajdy co niemiara. Zobaczcie.

Anny Lewandowskiej w 2020 roku nic nie było w stanie zatrzymać. Razem z Robertem Lewandowskim jesienią 2019 ogłosili, że będą po raz drugi rodzicami, ale ani ciąża, ani pandemia nie spowodowały, że zrezygnowała ze swoich planów.

W oczekiwaniu na poród nadal prowadziła swojego bloga, reklamowała kosmetyki autorskiej marki oraz stworzyła catering dietetyczny, który jest już dostępny w największych miastach w Polsce. Opiekowała się Klarą i była wielkim wsparciem dla swojego męża, który podziękował jej za to wszystko, odbierając nagrodę dla najlepszego piłkarza w rankingu FIFA.

Kiedy Laura pojawiła się na świecie, Anna tylko przyspieszyła. Bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, wciągając w wyzwanie swoich fanów. Nie od dzisiaj wiadomo, że motywuje tysiące ludzi do zmiany nawyków i sposobu życia.

Jednak zawsze na pierwszym miejscu jest dla niej rodzina. Córki są priorytetem i to czas z nimi uważa za najcenniejszy. W całym swoim zapchanym po brzegi kalendarzu zawsze jest miejsce dla najbliższych. Czasem się zdarza nawet, że Laura i Klara towarzyszą jej w pracy, a już normą stało się, że starszą z nich widujemy na sali gimnastycznej, gdzie trenuje z mamą, zawstydzając niejednego dorosłego.

Szczęścia Lewandowskich rosną w miłości i spokoju, zapewne nie zdając sobie sprawy z szumu medialnego wokół ich rodziny, a my podziwiamy, jak się rozwijają na profilach znanych rodziców. Ania właśnie podzieliła się zdjęciem z zimowego szaleństwa.

 Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córek na saneczkach

Klara to już rezolutna dziewczynka i z publikacji Anny wiemy, że bardzo wzięła sobie do serca rolę starszej siostry. Na najnowszym zdjęciu Lewandowskiej bardzo mocno tuli do siebie malutką Laurę, żeby ta nie spadła z saneczek. Dziewczynki wyglądają słodko w swoich bliźniaczo wyglądających czapeczkach i ciepłych kombinezonach. Tak pięknego ujęcia dawno nie widzieliśmy.

Mój cały świat – napisała Lewandowska.

Fotografia jest rozczulająca. Widać, że śnieg i przejażdżka sprawia Klarze i Laurze niesamowitą frajdę. Internauci są zachwyceni zdjęciem.


Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×