Szukaj

Anna Lewandowska pokazała, jak świętuje Dzień Dziecka z Laurą i Klarą. Co za świetne zdjęcia

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Czy jest jej łatwo w roli podwójnej mamy? Czy Robert pomaga jej w opiece nad córeczkami? Kilka godzin później na Instagramie opublikowała nowe zdjęcia z dziewczynkami. Internauci są zachwyceni.

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Laurę, której pierwszym zdjęciem w sieci pochwalił się jej mąż, Robert. Małżonkowie przebywają w Monachium, gdzie piłkarz gra w jednym z klubów.

Ania nie ukrywa, że czasami dziewczynki dają jej w kość. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z podkrążonymi oczami po nieprzespanej nocy. O cieniach macierzyństwa opowiedziała w rozmowie z Pauliną Krupińską dla Dzień Dobry TVN:

Nie jest mi teraz też tak super łatwo. Jestem po trzydziestce, drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie. Karmię piersią, jest się gdzieś czasami nawet zalanym tym mlekiem.

Trenerka zdradziła, że chociaż nie może liczyć na pomoc babć, to często mąż pomaga jej w opiece nad dziewczynkami:

Robert zdecydowanie jest dużym wsparciem. Mieszkamy w Monachium i nie mamy niestety babć ani rodziny. Ale sobie radzimy. Także to jest bardzo fajne, że ta kwarantanna dała nam taki niesamowity wspólny czas, nie mieliśmy tego nigdy.

Lewandowscy tegoroczny Dzień Dziecka spędzają rodzinnie:

Dzisiaj spędzamy czas rodzinnie. Robert dostał dzień wolnego. Możemy pierwszy Dzień Dziecka spędzić we czwórkę. Zjemy coś słodkiego, pójdziemy na fajny spacer. I tak to pewnie będzie wyglądało.

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcia córek

Anna Lewandowska, zanim wyruszyła na spacer, opublikowała nowe zdjęcia córek. Na jednym z nich pojawia się z Laurą i Klarą, na kolejnym dumna mama trzyma najmłodszą córkę w ramionach, na ostatnim starsza pozuje z pluszowym misiem. Trenerka w opisie złożyła internautom życzenia:

Dzień Dziecka… nabiera znowu innego znaczenia! Wszystkim słodziakom życzymy dużo uśmiechu! Wszystkiego co piękne, kolorowe i cudowne. Dużo zabawy i psikusów z okazji Dnia Dziecka.

Sesja rozczuliła internautów. W komentarzach komplementują rodzinne fotografie:

  • Jakie urocze. Pięknego dnia dla dziewczynek.
  • Piękny widok. Nie ma to jak SIŁA SIÓSTR.
  • Jak słodko. Wszystkiego najpiękniejszego dla dziewczynek!

Uroczy widok, prawda?


Anna Lewandowska z córeczkami

Anna Lewandowska z córeczkami

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×