Szukaj

Anna Lewandowska chwali się odświeżoną fryzurą. My podglądamy luksusową łazienkę. Wanna ze schodami robi wrażenie

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska odsłoniła kolejny fragment swojego domu. Jak prezentuje się łazienka? Tylko zobaczcie tę wannę.

Anna Lewandowska nauczyła się być mistrzem organizacji czasu. Kiedy spojrzeć na jej profile społecznościowe, wydaje się, że żeby zrealizować wszystkie swoje pomysły, projekty, wziąć udział w kampaniach reklamowych, prowadzić aktywnie social media, a do tego wspierać karierę męża, Roberta Lewandowskiego, który jest w szczytowej formie, i jeszcze być wzorową mamą dla dwóch uroczych dziewczynek, Laury i Klary, jej doba musi mieć przynajmniej 48 godzin. Jak ona to robi? Nie wiadomo. Do tego znajduje czas, żeby zadbać o swój wygląd.

Sobotnie przedpołudnie Anna spędziła w domowym zaciszu. Odwiedziła ją zaprzyjaźniona fryzjerka, która zadbała o włosy Lewandowskiej. Trenerka chętnie podzieliła się efektami szybkiej metamorfozy na Instagramie. Przy okazji wpuściła fanów do łazienki.

Anna Lewandowska pokazała łazienkę

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to para uwielbiana przez fanów na całym świecie. Odnieśli spore sukcesy w sporcie i nadal bardzo się wspierają. Są nie tylko aktywni zawodowo, ale również inwestują w nieruchomości, promują ważne akcje społeczne, realizują się jako rodzice Klary i Laury. Uwili też przytulne gniazdko dla siebie i swoich dziewczynek. Od czasu do czasu możemy podejrzeć na Instagramie, jak mieszkają.

Widzieliśmy już obszerny salon, wielki pokój Klary, przepiękną, jasną kuchnię, a teraz przyszła pora na łazienkę.

Na Instastory Ani pojawiła się relacja, na której pokazała nową fryzurę, a wcześniej także zaprezentowała mgiełkę do twarzy. Tłem filmików stała się jej łazienka. Biały marmur na ścianach, pięknie skomponowany z czarnym blatem pod umywalką i srebrną armaturą. Wielkie okrągłe lustro w ciemnej, stylowej ramie, zdradziło, jak wygląda wanna. Z odbicia można wywnioskować, że jest duża i klasyczna, a prowadzi do niej oryginalny stopień. Wnętrze jest urządzone ponadczasowo, a kolory pięknie ze sobą współgrają. Trzeba przyznać, że minimalizm sprawdza się tu wspaniale i czuć powiew luksusu.


Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×