TVP wydała oświadczenie ws. dalszej współpracy z Kasią Cichopek. Po serii doniesień i wywiadzie Hakiela było to nieuniknione

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

W sieci pojawiły się plotki na temat Kasi Cichopek. Stały się one na tyle powszechne, że TVP została zmuszona do odniesienia się do nich.

Kasia Cichopek rozpoczynała karierę jako aktorka. Sławę przyniosła jej rola w serialu M jak miłośćZ czasem zintensyfikowała działalność i rozpoczęła pracę w Pytaniu na śniadanieSporo dzieje się również w jej życiu prywatnym. Gwiazda przez lata była żoną Marcina Hakiela. Niestety para ogłosiła, że ich związek się zakończył.

Media szybko zwróciły uwagę na to, że gwiazda coraz częściej pojawia się u boku Macieja Kurzajewskiego. Doprowadziło to do lawiny spekulacji na temat charakteru ich relacji. Plotki jeszcze bardziej wzmogły informacje o tym, że ktoś ich podsłuchiwał i wysłał ten materiał do Telewizji Polskiej. Najprawdopodobniej zrobiono to po to, aby skompromitować prezenterów.

Zarówno Kasia, jak i Maciej poinformowali o sprawie organy ścigania. To jednak nie koniec problemów Cichopek. W mediach pojawiły się plotki na temat tego, że jej praca w „PnŚ” jest zagrożona. Wszystko przez to, że nie chce ona podpisać umowy z publicznym nadawcą, przez którą musiałaby oddawać stacji część zysków z reklam, w tym tych w social mediach.

Pogłoski tego typu z pewnością przybrały na sile na skutek ostatniego wywiadu Marcina Hakiela, który spekulował w nim, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna.

Głos w sprawie doniesień zabrał teraz personel TVP.

Anna Lewandowska w obronie Kasi Cichopek. Co powiedziała?

Podczas dzisiejszego wydania Pytania na śniadanie współpracownicy Kasi z TVP w zdecydowany sposób opowiedzieli się po jej stronie i zdementowali plotki. Ten wątek rozpoczęła prezenterka Anna Lewandowska, która jest w dobrej komitywie z Cichopek.

Bardzo ważna sprawa. Uwaga! Ostatnimi czasy takie okropne fake newsy dosłownie zdominowały portale plotkarskie w naszym kraju. Mowa o naszej redakcyjnej koleżance Kasi Cichopek, która nie dość, że w „Pytaniu na śniadanie” jest przez naszą ekipę bardzo lubiana i ceniona, to tak samo na planie serialu „M jak miłość” – Lewandowska powiedziała w wygłoszonym przez siebie oświadczeniu.

I następnie dodała z całą stanowczością:

Spokojnie, uspokajamy, dementujemy, to są okropne fake newsy. Kasia jest w naszej ekipie, bardzo ją cenimy, tak jak powiedziałam, lubimy, jest oczywiście na grafiku, to dla niedowiarków.

W podobnych słowach wypowiedzieli się Olek Sikora Małgorzata Tomaszewska.

Jesteście zadowoleni z takiego obrotu sytuacji?


Kasia Cichopek w Krakowie

Kasia Cichopek w Krakowie

Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska

Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Komentarze

 • Ela pisze:

  Sikora iTomaszewska ha ha ha warto by im się przyjrzeć uważniej aż iskry leca

  • Xyz pisze:

   Najwyższy czas że już jej nie będzie . Wielka aktorka i celebrytka i artystka . Beztalencie

  • telesrele pisze:

   Przecież on to gej! 😀

  • Gość pisze:

   Wstyd plotkarze, nie macie własnego życia ? To jest obrzydliwe dajcie żyć tym ludziom.

  • Gość pisze:

   Czy wy przestaniecie nas katować tym
   garkotlukiem???wszedziet tylko cipek i cipek..wariaci..

  • Gość pisze:

   To prawda Malgorzata Tomaszewska bardzo zle za howuje Prawie lezy na. NA OLKU.Ha,h

  • Gość pisze:

   Prosze usunac Tomaszewska Malgorzate.Otoz gdyby mogla to siedzialaby na kolanach Olka Sikory,jak die nie wstydzi tak zachowywac

  • Gość pisze:

   Ci co tak krzyczą niech zaczną od siebie i spojrzą w swoje rodziny najlepiej osadzić kogoś a nie siebie żal tych ludzi ogarnijce się

  • GośćGrześ . pisze:

   Zachowujecie się jak , stado SZAKALI – wstyd ! Dajcie dziewczynie spokój …

  • Gość pisze:

   Przyjrzyj się na początek swojemu życiu ,a dopiero oceniaj innych……

  • Maga pisze:

   Czyżbyś zazdrościła im, nikt cię nie chce.?

  • ść Ewuia pisze:

   Ludzie czy nie macie innego zajęcia tylko obnazac pania Kasie.Zajmijvie sie swoim życiem i rodzinami,a pani Kasia sobie pradzi.Najwiecej mowia ci co same lataja i zdradzają.Jej mąż jest zazdrośnik i ja obraza.,widocznie nie zasłużył byc jej mężem.

  • Gość pisze:

   Całe gadanie ty tylko przez zazdrość ludzka zazdrość i zawiść i nie zna granic zajmijcie się swoimi sprawami na swoim podwórku

  • Gość????? pisze:

   Tomaszewska – 2 rozwody,
   Cichopek gada o rozwodzie i taka nagonka na nią????

  • Itepe itede pisze:

   Jak Wam nie wstyd, zajmijcie się swoim „idealnym” życiem i dajcie żyć innym. Najlepiej z buciorami w cudze życie, bo cudze życie, jakas tragedia rodzinna i liczenie cudzych pieniędzy, to nakręca takich zawistnych, wścibskich i obrzydliwych ludzi.

  • Gość Alicja pisze:

   Ta cała Lewandowska, Tomaszewska, Cichopkowa, Majdanowa to wielkie NIC. Torsji można dostać jak się o Nich czyta. Niech się za konkretną pracę wezmą, pieniądze w głowach Im poprzewracało. Jak najdalej od tego typu ludzi.