Anna Lewandowska trenuje z 5-letnią Klarą na ulicach Barcelony. Ale jej córka ma kondycję!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zabrała córkę na trening. W ćwiczeniach, które się odbyły w niedzielny poranek uczestniczyło mnóstwo osób. Klara radziła sobie doskonale. Tylko spójrzcie, jaką ma kondycję!

Anna Lewandowska w ciągu kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych twarzy show-biznesu. Żona Roberta, który obecnie jest zawodnikiem FC Barcelony od kilku lat realizuje się jako trenerka fitnessu. Wszystko zaczęło się od własnej aplikacji treningowej. Nie potrzebowała wiele czasu, aby zbudować wokół siebie prawdziwe imperium.

Obecnie jest właścicielka marki kosmetyków pielęgnacyjnych, suplementów diety i zdrowego cateringu. Ponadto nieustannie organizuje także obozy treningowe, które cieszą się ogromną popularnością.

Po przeprowadzce do Hiszpanii znalazła też nową pasję i miłość. Ania zakochała się w tańcu. Regularnie od pół roku trenuje bachatę, czyli bardzo zmysłowy taniec. Postępami w treningach chwali się w social mediach. Ostatnio postanowiła połączyć treningi siłowe z nową pasją. Zorganizowała ćwiczenia na ulicach Barcelony, a towarzyszyła jej córeczka, Klara.

Anna Lewandowska z Klarą na treningu

Anna Lewandowska spełnia się nie tylko jako bizneswoman, ale przede wszystkim jako mama. Wspólnie z Robertem doczekali się dwóch córek. Razem wychowują 5-letnią Klarę i młodszą od niej o 3 lata Laurę. Wiadomo, że starsza z dziewczynek już dawno złapała spotowego bakcyla. 5-latka może pochwalić się świetną kondycją, a umiejętnościami mogłaby śmiało zawstydzić wielu dorosłych.

Ania w niedzielę urządziła trening fitnessu i bachaty na ulicach Barcelony. W wydarzeniu, którym chwali się w sieci, towarzyszą jej córeczki. Starsza z nich bierze czynny udział w ćwiczeniach i doskonale sobie radzi. Wiadomo, że gwiazda w ostatnim czasie zapisała dziewczynkę na lekcje tańca.

Jak Klara radziła sobie na treningu zobaczycie w sieci.

Anna Lewandowska o rozłące z córkami

Ania dwa lata temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Opowiedziała wówczas o tym, jak udaje jej się łączy pracę i absorbujący grafik z opieką nad córeczkami. Okazuje się, że Robert dzielnie sobie radzi podczas nieobecności żony.

Staramy się łączyć nasze sprawy zawodowe, więc może nie odpoczywam, bo dzisiaj byłam na planie, jutro ciąg dalszy i dodatkowo realizuję swoje spotkanie biznesowe. Ale oczywiście, codziennie rozmawiam z moimi maluszkami, które chodzą do przedszkola i żłobka, i z którymi jest dzielny, wspaniały tatuś. Myślę, że każdy rodzic pracujący zrozumie mamę pracującą. Są też te chwile, kiedy trzeba pomyśleć o własnych sprawach zawodowych.

Na czyje wsparcie najczęściej może liczyć Ania?

Nie jest to tajemnicą, że każda kobieta, która pracuje zawodowo potrzebuje pomocy. Ja potrafiłam o tę pomoc poprosić i mam wsparcie bliskich osób i to jest dla mnie najważniejsze. To jest mój duży sukces – po prostu wsparcie bliskich.


Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska i Anna Lewandowska

Klara Lewandowska i Anna Lewandowska

Komentarze

 • Olo pisze:

  Piękne dziewczynki i widać że bardzo wysportowane –Trudno się dziwić mając takich rodziców

  • Gość pisze:

   Stara a Maleńka GDZIE beztroskie zabawy edukacyjne z rówieśnikami stres mozolny trening WYTRESOWANE Spocone to

  • Gość pisze:

   Gdzie widać te piękne dziewczynki ?
   Klara jest podobna do RL i jego matki, więc ? 😉
   Mała jest ładniejsza, ale całych twarzy nigdy nie pokaże

  • Marta123 pisze:

   Super rodzinka. Córeczki wspaniałe i śliczne. Widać że starsza ambitna i chce do czegoś dążyć. a to zasługa rodziców. A te komentarze to wynikają tylko z zazdrości i głupoty ludzkiej. Pozdrawiam Aniu i trzymaj tak dalej.

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój, każdy pisze co myśli. Popieram Gościa z 16.43.

 • Gość pisze:

  Jak inni zdrowia nawet brzydkie dzieci to zawsze dzieci nie moja wina że uroda po matce a reszta kwestia gustu nawet białe skarpetki do butów ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jakaś pobudzona

 • Gość pisze:

  Ty miernoto umysłowa z godziny 16:43 jak nie masz nic sensownego do powiedzenia ,to milcz twoja głupota brak kultury i zwykłej przyzwoitości aż bolą

 • Gość Jadwiga pisze:

  Gość – jesteś na pewno kobietą, ale z ciebie
  jest zazdrosny DZIAD bez pieniędzy.

  • Gość pisze:

   Dziadostwo to ta bachata wywijanie tyłkiem i dzieci to mają oglądać wstyd dla zacofanej umysłowo ani

 • Gość pisze:

  Masakra jak tak można pisać o dzieciach. Trzeba mieć sieczkę w głowie zamiast mózgu

 • Gość pisze:

  Nieladne corki, ta starsza straszna.

  • Gość pisze:

   Ty chyba nie masz lusterka w domu. Czlowiek z kultura i z sercem nie pisze tak o dzieciach.

  • Gość pisze:

   Pocałuj się Anno w tyłek i spadaj.

  • Gość pisze:

   No już bez przesady , ładna dziewczynka.

  • Gość pisze:

   NO NIE BRZYDKIE BOGATE BIEDACTWO DRĘCZONE PRZEZ MAMUSIĘ WYTRESOWANE

  • Gośćszok pisze:

   Ważne, że ty piękny czy piękna, ale uważaj bo jak komuś tak mówisz to twoje dzieci czy wnuki mogą być obrzydliwe, kalekie.

  • Marta pisze:

   Szkoda czytać tych beznadziejnych komentarzy. Jacy Wy ludzie jesteście puści i zawistni. Tylko ocenianie, krytykanctwo i obrażanie! Ciekawe jacy Wy jesteście piękni. Pokolenie hejtu i niszczenia.

  • Iwonka pisze:

   Fajni rodzice, fajne dzieci❤️Mniej zlosliwosci komentujacym by sie przydalo☺️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×