Szukaj

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z letniego obozu. Nie zabrakło na nich małej Klary!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą

Anna Lewandowska zabrała Klarę na letni obóz treningowy

To był wyjątkowo pracowity okres dla Anny Lewandowskiej. Trenerka pomiędzy kampanią reklamową dla Calzedonii, a dopingowaniem Roberta Lewandowskiego podczas meczy prowadziła swój letni obóz treningowy. Uczyła swoich podopiecznych podstaw żywienia, przeprowadzała intensywne treningi i… spędzała czas z córką! Nie było bowiem mowy o tym, że Klara zostanie pod opieką babci lub niani. Podsumowując obóz, Lewandowska pochwaliła się zbiorem zdjęć – nie zabrakło na nich uroczej pociechy pary sportowców!

Anna Lewandowska pokazała się w pięknych kozakach! Fanki oszalały! Wiemy gdzie można je kupić!

Nie da się ukryć, że dla Anny córka jest najważniejsza. Trenerka wielokrotnie podkreślała, a jej zachowanie tylko to potwierdza. Swojego małego “bossa” zabiera nawet do pracy:

Klarunia, mój mały boss, który pozwolił mi dzisiaj wyjść, była cały czas ze mną. Staramy się podejść do tego naprawdę bardzo odpowiedzialnie. Przede wszystkim Klarcia jest dla nas najważniejsza teraz, sprawy zawodowe są, rzeczywiście wracam teraz do moich aktywności, natomiast Klara jest najważniejsza i pod nią teraz wszystko robię. Zaczynam teraz od września wiele projektów, ale tak jak mówię, córka jest teraz najważniejsza. Poświęcam się jej i macierzyństwu – wyjaśniła trenerka

Dziewczynka przebywa w otoczeniu sportowców od pierwszych tygodni swojego życia. Myślicie, że pasja Anny i Roberta udzieli się również jej?

Anna Lewandowska kłóci się z Robertem? Tego się nie spodziewaliśmy!

Anna Lewandowska na letnim obozie z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska na letnim obozie z Klarą Lewandowską

Letni obóz treningowy Anny Lewandowskiej

Letni obóz treningowy Anny Lewandowskiej


Czy ćwiczysz regularnie?

×