Anna Lewandowska zadaje szyku na paryskich ulicach. W roli głównej torebka za grube tysiące

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wybrała się do Paryża. Jaką stylizację wybrała na podróż? Dlaczego poleciała do stolicy Francji?

Anna Lewandowska jest trenerką, bizneswoman, ale przede wszystkim mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie jej fani mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas i jak pięknie się rozwijają. Od czasu do czasu żona Roberta Lewandowskiego chwali się także talentami starszej z pociech.

Dla Anny Lewandowskiej córki i rodzina są najważniejsze. Klara i Laura to priorytet dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nie ukrywa dumy z powodu swoich osiągnięć.

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Świetnie zorganizowana wspiera także karierę swojego męża. Robert Lewandowski jest u szczytu kariery i zgrania wszelkie możliwe wyróżnienia. Zawsze dziękuje żonie za to, że jest obok niego i trwa w każdym momencie.

Ania z racji swojej pracy jest bardzo aktywna na Instagramie. Właśnie pochwaliła się podróżą do Paryża.

Anna Lewandowska na ulicach Paryża. Jaką stylizację wybrała?

Anna Lewandowska na Instastory zdradziła, że jest w podróży. Przekazała fanom, że dzieci zostały z babcią. Bardzo łatwo wywnioskować, że wybrała się do stolicy Francji.

Bonjour #paris #annalewandowska – napisała.

Lewandowska postawiła na dres Massimo Dutti i sportowe obuwie. Wybrała także kożuch Magdy Butrym. W podróż zabrała również miętową torebkę Dolce & Gabbana, za którą należy zapłacić nawet ponad 8 tysięcy złotych.

Przypominamy, że Ania znalazła się w Paryżu nieprzypadkowo. To właśnie w stolicy Francji zostanie wręczona Złota Piłka. Na gali Lewandowska będzie wspierała swojego męża Roberta Lewandowskiego.


Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×