Szukaj

Robert i Ania Lewandowscy z córeczką szaleją na sankach. Radość nie do opisania. „Ale super zdjęcie”

Lewandowscy z dziećmi

Lewandowscy z dziećmi

Anna Lewandowska wraz z Robertem Lewandowskim i Klarą wybrała się na sanki. Radości nie było końca. Tylko zobaczcie to zdjęcie.

Anna Lewandowska nie może narzekać na brak służbowych zobowiązań. Jej grafik jest wypełniony po brzegi. Co jakiś czas bierze udział w kampaniach reklamowych, stworzyła aplikację treningową oraz wprowadziła na rynek produkty spożywcze i kosmetyki sygnowane swoim nazwiskiem.

Trenerka mimo wszystko stara się być aktywna w social mediach. Za ich pośrednictwem zachęca fanów do ruszenia się z miejsca i walki o lepsze samopoczucie. W każdy możliwy sposób stara się zachęcać do aktywności fizycznej, a wraz z początkiem stycznia rozpoczęła na Instagramie serię, która motywuje do podjęcia aktywności fizycznej.

Anna Lewandowska z rodziną na sankach

Gwiazda nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, jednak doskonale potrafi rozgraniczyć życie zawodowe od prywatnego. Anna na każdym kroku pokazuje, że to rodzina jest dla niej priorytetem. Zawsze wspiera Roberta Lewandowskiego podczas ważnych wydarzeń. Przed pandemią koronawirusa regularnie pojawiała się na trybunach, a niedawno wybrali się na galę Przeglądu Sportowego, podczas której piłkarz odebrał jedną z głównych nagród.

Ania spełnia się również w roli mamy. Niemal każdą wolną chwilę spędza z córkami – Klarą Laurą. Ukochane kobiety Lewandowskiego wspólny czas poświęcają zabawom, nauce i treningom. Trzylatka wielokrotnie towarzyszyła mamie na sali treningowej, gdzie świetnie bawi się podczas wykonywania prostych ćwiczeń.

Tym razem trenerka wraz z mężem skorzystali z zimowej aury i zabrali córeczki na sanki. Zdjęcie robi furorę, ponieważ na pojeździe śnieżnym siedzi Ania, Robert i Klara. Wszyscy zachwycają się ujęciem, a żona najlepszego piłkarza na świecie zachęca internautów do aktywnego spędzania czasu:

Przed wybuchem pandemii myśleliśmy o sporcie i ćwiczeniach głównie w kontekście sprawności ciała i szczupłej sylwetki.
Dopiero zamknięcie w domach uświadomiło nam, jak ważny dla naszej głowy jest (tak zwyczajny!) długi spacer, intensywna tabata albo rozluźniająca joga.

Pod kadrem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki Lewandowskich na przemian zachwycają się zdjęciem i sankami:

  • Ale super zdjęcie! Widać jak cudownie można spędzać czas z kochaną rodzinką!
  • Ja też chce na sanki!
  • Dokładnie Aniu, zgadzam się z tym. Czas spędzony z rodziną i jeszcze wspólna aktywność na świeżym powietrzu, to nigdy nie zmarnowany czas!
  • Wspaniale was widzieć w dobrych nastrojach!

A wy byliście już w tym roku na sankach?


annalewandowskahpba_141749300_454977139007614_1043876038258181930_n (1)

Anna Lewandowska na sankach z Robertem i Klarą

Anna Lewandowska na sankach z Robertem i Klarą

Anna Lewandowska na sankach z Robertem i Klarą

Anna Lewandowska na sankach z Robertem i Klarą

Anna Lewandowska na sankach z Robertem i Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×