Już nie tylko Laura i Klara. Anna Lewandowska pokazała światu swoją trzecią Calineczkę. Zdjęcie z niemowlęciem rozczula

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w relacji na Instagramie pokazała zdjęcie z maluszkiem. To rozczulający widok, a trenerka nie urywa zachwytu.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas i jak pięknie się rozwijają. Od czasu do czasu żona Roberta Lewandowskiego chwali się talentami starszej z pociech.

Ania Lewandowska po każdym porodzie rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie. Podczas drugiej ciąży była wyjątkowo aktywna. Od czasu do czasu wraca też w sieci temat trzeciego dziecka jednej z najbardziej popularnych par w Polsce. Najnowsze zdjęcie w jej relacji na Instagramie zapewne znowu podsyci spekulacje na ten temat, bo trenerka zapozowała z niemowlęciem.

Anna Lewandowska z niemowlęciem w ramionach

Dla Anny Lewandowskiej córki i rodzina są najważniejsze. Klara i Laura co jakiś czas goszczą na Instagramie dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nie ukrywa dumy z powodu swoich osiągnięć.

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Nie zapomina jednak także o rodzinie i przyjaciołach. Od czasu do czasu pojawiają się na jej Instagramie zdjęcia ze spotkań z nimi. Tak też było w niedzielę, kiedy Ania pochwaliła się zdjęciem ze swoją chrześniaczką.

Love. Moja trzecia Calineczka – napisała.

Fotografia jest bardzo rozczulająca i także dzięki niej widać, że córeczki trenerki to już duże dziewczynki w porównaniu z maluszkiem w ramionach ich mamy.


Anna Lewandowska z chrześniaczką

Anna Lewandowska z chrześniaczką

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dziewczynki Lewych zawsze jakoś dziwnie ubrane. Widziałam kiedyś zdjęcie ich dzieci gdzieś na niemieckiej stronie. No niezbyt urodziwe choć wiadomo że dla rodziców najpiękniejsze na świecie. Mama ładna kobieta z ojca przystojny facet a dzieci takie se. No może jak będą nastolatkami to wyładnieją. Zgadzam się z opinią że jej chrześnica to urocza dziewczynka i do tego słodka z wyglądu.

  • Gość pisze:

    Klara jest fajna wesoła a Laura wiecznie nadęta. Nie widziałam jej uśmiechniętej. Ale ta trzecia Calineczka najładniejsza . Gratuluję!!!

  • Gość pisze:

    Lewa schowaj się juz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×