Robert Lewandowski porwał swoje dziewczyny w tropiki i podzielił się uroczą rodzinną fotką! To trzeba zobaczyć!

Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z rodziną

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wyjechali w tropiki z córką

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zabrali Klarę Lewandowską w tropiki na Sylwestra. Piłkarz pokazał urocze rodzinne zdjęcie z wakacji. To trzeba zobaczyć!

Na co komu deszcz i plucha, skoro można witać Nowy Rok w tropikach? Anna LewandowskaRobert Lewandowski spędzili święta w rodzinnym gronie, ale na Sylwestra postanowili uciec z Polski w miejsce z nieco przyjemniejszym klimatem. Jeszcze kilka dni temu oboje chwalili się zabawami na śniegu z małą Klarą Lewandowską. Obecnie przechadzają się po słonecznych deptakach na plaży w Dubaju i wygląda na to, że bawią się fantastycznie.

Robert pochwalił się pięknym rodzinnym zdjęciem z wycieczki na swoim profilu na Instagramie. Poruszony piłkarz nie krył dumy z córki:

To cudowne uczucie, gdy możesz zobaczyć jak dziecko idzie przez życie z pewnością siebie. Kocham – napisał wzruszony tata

Trzeba przyznać, że Klara naprawdę rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka ma nieco ponad półtora roku i już stała się ikoną dziecięcej mody w Polsce, a posty z jej zdjęciami na Instagramie zdobywają rekordowe ilości polubień. Pewność siebie na pewno pomoże jej w późniejszych latach. Ostatecznie rodzice chronią ją teraz przed utratą prywatności, ale nie zawsze zdołają być we wszystkich miejscach na raz – Klara na pewno wejdzie w szkolne życie przygotowana na wszystko. I obyta ze światem jak mało który maluch. 😉

Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra. Takich pazurków nikt nie będzie w stanie podrobić

Anna Lewandowska w świetnej puchówce z sieciówki szleje na śniegu! Możecie ją zdobyć na świątecznej wyprzedaży!

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska pokazały identyczne zdjęcia z zabawy z dziećmi jednocześnie! Czy one się umówiły?


Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska na wakacjach

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu w kurtce z sieciówki

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu w kurtce z sieciówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×