Szukaj

Anna Lewandowska pochwaliła się, jak wyglądają lekcje Klary. Zeszyt prowadzi bardzo schludnie. Charakter pisma robi wrażenie

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie dodała nowe zdjęcie, na którym pozuje z Klarą. W opisie zdradziła, co jest dla niej priorytetem. Internauci są zachwyceni.

Anna Lewandowska została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Trenerka nie zdecydowała się na bardzo długi urlop macierzyński. Błyskawicznie wróciła do aktywności w sieci, po kilku tygodniach ponownie zaczęła ćwiczyć. Ruszyła z wyzwaniem do udziału, w którym zachęcała internautki.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z Klarą. Pisze o priorytetach

Lewandowska realizuje mnóstwo zawodowych projektów. Nie zapomina przy tym, że przede wszystkim jest mamą. Każdą wolną chwilę spędza więc ze swoimi dziewczynkami, o czym co jakiś czas informuje na Instagramie. W sobotę dodała kolejne zdjęcie, na którym towarzyszy jej Klara.

Ania się uśmiecha, jej wzrok jest jednak skupiony na córce, która rozwiązuje zadania z angielskiego. Dziewczyna bardzo schludnie prowadzi zeszyt, a charakter pisma, który dopiero się kształtuje, już robi wrażenie.

Jak podkreśliła trenerka w opisie, jej dziecko już od młodości poznaje języki obce. Lewandowska uważa, że to, czego dzieci nauczą się w teraźniejszości, zaprocentuje w przyszłości:

To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEMY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości! Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są JĘZYKI OBCE. Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski.

View this post on Instagram

ROZWÓJ to PODSTAWA! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości! Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są JĘZYKI OBCE . Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę 🧸🎲🎈. Warto polecać dobre rzeczy! Nauka poprzez @novakidpolska – niezależnie od tego gdzie jesteśmy, możemy skorzystać z lekcji online z native speakerem. Ostatnio pokazywałam Wam ją na instastory – 30 minutowa lekcja, Klara jest zachwycona, a my cieszymy się, że znaleźliśmy kolejny ciekawy, INTERAKTYWNY sposób na to, by mogła kreatywnie spędzić czas i przy tym uczyć się ANGIELSKIEGO ! Polecam lekcje Waszym dzieciom, na początek możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej 🐱‍💻 @novakidpolska @novakid_global #Klara #annalewandowska #lesson

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Ania poleciła też firmę, z której usług korzysta. Internauci w komentarzach komplementują mamę i córkę, dzielą się sprawdzonymi sposobami na naukę:

  • Czas z dziećmi to podstawa udanej relacji. Piękne jest to Wasze zdjęcie.
  • Fajnie, że mówisz o takich tematach głośno, należą się dla Ciebie wielkie brawa.
  • Moja Blaneczka chodzi na angielski od kiedy skończyła 1,5 roku. Uwielbiam na Was patrzeć. Przepiękne zdjęcie.

Trudno nie zgodzić się z wpisami. Zdjęcie jest urocze.


Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×