Szukaj

Anna Lewandowska z córeczkami u fryzjera. Mała Klara zafundowała sobie metamorfozę. Jaki z niej słodziak!

Ania Lewandowska i Klara

Ania Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska wybrała się do fryzjera. Podczas wizyty towarzyszyły jej obydwie córeczki. Mała Klara postanowiła być i jak mama i również zaprezentowała nową fryzurę. 

Anna Lewandowska zaledwie trzy miesiące temu po raz drugi została mamą. Gwiazda do samego końca ciąży była bardzo aktywna i nawet po narodzinach córeczki szybko wróciła do swoich obowiązków. Trenerka nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o swój Instagram. Fani gwiazdy mogą być zatem na bieżąco z tym co się u niej dzieje. Ania od jakiegoś czasu bardzo chętnie dzieli się szczegółami swojej prywatności. Jeszcze nie tak dawno jej social media służy bardziej do promowania jej działalności. Teraz natomiast ku uciesze fanów chętnie pokazuje się w domowych pieleszach.

Ania stara się nie rozstawać ze swoimi córeczkami. Trzyletnia Klara chętnie towarzyszy jej na siłowni. Dumna mama często pokazuje, jak dziewczynka wykonuje ćwiczenia. Trzeba przyznać, że robi to, jak prawdziwy zawodowiec. We wszystkim stara się naśladować swoją mamę. Maleńka Laura natomiast w tym czasie słodko odpoczywa w swoim leżaczku. Żona Lewego nawet do fryzjera postanowiła wybrać się w towarzystwie swoich córek. Z fanami natomiast podzieliła się relacją z tego wypadu. Widać, że Klara również zafundowała sobie małą metamorfozę.

Anna Lewandowska wybrała się do fryzjera razem z córkami

Anna Lewandowska zdecydowała się nieco odświeżyć swój look. Gwiazda raczej nie eksperymentuje z fryzurami, a jedynie odnawia kolor. Od kilku lat nosi długie włosy z grzywką, które rozświetla delikatnymi jasnymi refleksami. Widać, że w tej odsłonie czuje się zdecydowanie najlepiej. Na ostatnią metamorfozę do salonu fryzjerskiego wybrała się razem z Klarą i Laurą. Trzymiesięczna pociecha słodko spała w swoim wózeczku, a starsza córka cierpliwie czekała na swoją kolej, siedząc na fotelu.

Ania efektami farbowania pochwaliła się w swojej relacji. Okazuje się, że również Klara postanowiła zaszaleć z fryzurą. Na głowie trzylatki pojawił się piękny splot, który dumnie zaprezentowała obserwatorom swojej mamy. Jaka ona jest słodka!

 

 


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×