Anna Lewandowska odtworzyła swoje coroczne świąteczne zdjęcie z Klarą. Tym razem towarzyszy im Laura. Urocze

Anna Lewandowska w świątecznej sesji z córkami

Anna Lewandowska w świątecznej sesji z córkami

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się wyjątkową fotografią. Pozuje na tle choinki, towarzyszą jej córki. To już świąteczna tradycja trenerki.

Anna Lewandowska tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędza w większym gronie niż dwanaście miesięcy temu. Oprócz Klary i Roberta, towarzyszy jej też Laura, którą trenerka powitała na świecie w tym roku. Dziewczynka co jakiś czas pojawia się na zdjęciach w social mediach mamy. Chociaż w trosce o jej prywatność gwiazda nie odsłania jej twarzy, to internauci mogą przyglądać się, jak dorasta.

Ania w Wigilię podzieliła się rodzinną fotografią. W opisie złożyła internautom życzenia, by ci odnaleźli spokój, a także nauczyli się doceniać każdą chwilę z bliskimi:

Kochani, w tym roku mieliśmy szansę przekonać się jak bardzo nasze dotychczasowe tradycje świąteczne i przyzwyczajenia są dla nas ważne. Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę Wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam Wam dużo miłości!

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Kilka godzin później w sieci pojawiły się kolejne fotografie. Lewandowscy na kolację w rodzinnym gronie przebrali się w eleganckie stroje. Wyglądali jak z okładki luksusowego magazynu.

Boże Narodzenie 2021: Anna Lewandowska z córkami przy choince

Anna Lewandowska w Boże Narodzenie udostępniła kolejny wpis. Opublikowała zdjęcie, które jest jej tradycją kontynuowaną od pierwszych świąt Klary. Podobnie jak rok temu na zdjęciu pozuje już nie tylko z pierwszą córką, ale także z młodszą pociechą, małą Laurą. Gwiazda stoi tyłem do obiektywu, patrząc na choinkę i trzymając córki w ramionach.

Gwiazda podkreśla, że chociaż każdy rok był wyjątkowy, ten jest dla niej szczególny. Nie tylko ze względu na pandemię:

Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca! – napisała, tak samo jak rok temu.

Internauci komplementują pomysł Ani. Są też tacy, którzy zauważają, że w przyszłym roku może nie być tak łatwo odtworzyć to zdjęcie:

  • Super dziewczyny. Chociaż za rok Aniu może być już ciężej utrzymać te dwa szkraby.
  • Te zdjęcia mają taki świetny klimat. Bardzo mi się podobają.
  • Nie mogę się na Was napatrzeć. Tworzycie rodzinę niemal idealną.

A Wam jak się podoba?


Anna Lewandowska z córkami – święta 2021

Anna Lewandowska z córkami – święta 2021

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2020

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2020

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2019

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×