Anna Lewandowska ładuje akumulatory w towarzystwie córek. Rozkoszny widok!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie motywuje fanów do zmiany życia na lepsze. W nowym poście pisze o regeneracji, kilka godzin później pokazuje zdjęcie córek. Rozkoszny widok! 

Anna Lewandowska w tym roku po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Trenerka nie miała długiego urlopu macierzyńskiego. Krótko po porodzie wróciła do aktywności w sieci, promując ciekawe produkty, zachęcając internautów do ruszenia się z kanapy.

Żona Roberta wróciła też do ćwiczeń. Od ponad pięćdziesięciu dni odpowiada za wyzwanie Fighter challenge, w którego ramach nie tylko prowadzi treningi online, ale także serwuje przepisy na smaczne i przede wszystkim zdrowe dania.

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córkami

Lewandowska, chociaż na brak obowiązków narzekać nie może, postanowiła nieco zwolnić. Jak zdradziła w nowym poście na Instagramie, gdy mnożą się jej obowiązki, jest to dla niej odpowiedni czas, by odpocząć. Uczestniczki wyzwania są jednak dla niej doskonałą motywacją, by działać dalej:

A wiecie co wtedy motywuje mnie najbardziej? WY. Jesteście moim dodatkowym zastrzykiem energii. Oglądając Wasze profile upewniam się, że „moja robota” ma sens. Po prostu. Wasze autentyczne historie i setki metamorfoz z wyzwania #FIGHTERCHALLENGE, a także osoby, które codziennie do nas dołączają są dla mnie jak porządny powerbank. To Wyzwanie to WY.

View this post on Instagram

Kolejny raz doświadczam, że w dni, kiedy przysłowiowo, nie wiem, w co włożyć ręce pomysły mnożą się z minuty na minutę🙈 To najczęściej znak, że powinnam trochę odpuścić i odpocząć. (jutro w planie wyzwania REGENERACJA) A wiecie co wtedy motywuje mnie najbardziej? WY. Jesteście moim dodatkowym zastrzykiem energii 🙈😚 Oglądając Wasze profile upewniam się, że „moja robota” ma sens.. po prostu😌 Wasze autentyczne historie i setki metamorfoz z wyzwania #FIGHTERCHALLENGE, a także osoby, które codziennie do nas dołączają są dla mnie jak porządny powerbank🙈 To Wyzwanie to WY❤️ Uwielbiam dzielić się swoim szczęściem ale najwiecej radości sprawia mi patrzenie na Wasze szczęście, zwłaszcza wtedy, gdy dzielicie się ze mną tym, jak aplikacja @Diet_Training_by_Ann zmieniła Wasze życie, że jesteście pewniejsi siebie, zdyscyplinowani, macie cel. To najlepsza nagroda. _______ Jutro 57 DZIEŃ #FIGHTERCHALLENGE i CZAS NA REGENERACJĘ -zajrzyjcie jaki jadłospis Wam przygotowałam. WASZA ANN ❤️ #annalewandowska #healthyteam #challenge #fit #workout

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach piszą, że trenerka stanowi dla nich wzór do naśladowania, dzięki czemu nie chcą się poddać:

  • Ty Aniu również jesteś moim powerbankiem. To dzięki Tobie moje ciało i głowa przechodzą przemianę od 56 dni. To najlepszy czas „dla mnie” jaki kiedykolwiek miałam.
  • Oj tak Twoja ciężka praca ma sens  i to ogromny.  Ty motywujesz i wspierasz nas, a to wsparcie od Ciebie czuć.
  • Aniu nakręciłaś nas wszystkich do działania za to dziękujemy.

Lewandowska na niedzielę zaplanowała regenerację. Spędza czas z córkami, czym pochwaliła się na Instastory. Pokazała zdjęcie, na którym Laura bawi się zabawkami, Klara na nią spogląda. Uroczy widok, prawda?


Anna Lewandowska spędza czas z dziećmi

Anna Lewandowska spędza czas z dziećmi

Anna Lewandowska o braku motywacji

Anna Lewandowska o braku motywacji

Anna Lewandowska w białych butach. Gdzie można kupić podobne?

Anna Lewandowska w białych butach. Gdzie można kupić podobne?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×