Anna Lewandowska pochwaliła się swoją 83-letnią babcią! Jest to wyjątkowo piękna świąteczna fotka!

Ania Lewandowska, babcia

Ania Lewandowska, babcia

Anna Lewandowska pokazała babcię

Anna Lewandowska pokazała babcię Jolantę, z którą spędza święta. Czy są do siebie podobne? Zobacz ich wspólne zdjęcie z Bożego Narodzenia.

Święta Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska kocha święta, bowiem okres Bożego Narodzenia jest dla trenerki czasem wielkiej zadumy oraz upragnionego odpoczynku od codziennej zawodowej gonitwy. Anna tegoroczne święta tradycyjnie spędza w gronie najbliższej rodziny. Trenerka zawsze w swoich wywiadach podkreślała, że najważniejszy w jej życiu jest kontakt z bliskimi, którzy spotykają się przy jednym stole nie tylko podczas Wigilii.

W drugi dzień świąt żona Roberta pochwaliła się kolejnym cudownym zdjęciem. Tym razem nie ma na nim słynnego napastnika Bayernu, ani pięknej córeczki Klary. Na profilu Anny fani mogą podziwiać bowiem swoją idolkę w towarzystwie uroczej babci Jolanty. Ukochana babcia Lewandowskiej ma obecnie 83 lata, jak widać na fotce – wygląda świetnie.

Anna z babcią są roześmiane, w pełni cieszą się wspólnym czasem. Z racji, że Anna z Robertem mieszkają w Niemczech, babcia widuje swoją znaną wnusię i prawnusię tylko podczas ich krótkich wizyt w Polsce. Trenerka jest bardzo podobna do pani Jolanty, która absolutnie nie wygląda na swoje lata. Być może jest to zasługa specjalnej diety, o którą zadbała znana ze zdrowego odżywiania Ania.

Zobaczcie jak młodo wygląda babcia Anny Lewandowskiej.

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [DUŻO ZDJĘĆ]

Anna Lewandowska w święta zaskoczyła kreacją! Zamiast pięknej sukni włożyła coś jeszcze bardziej spektakularnego!

Anna Lewandowska z bratem w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradzili sporo smaczków i razem upiekli bezglutenowe pierniczki! [WIDEO]


Anna Lewandowska z babcią Jolantą

Anna Lewandowska z babcią Jolantą

Anna i Robert Lewandowscy – święta Bożego Narodzenia 2018

Anna i Robert Lewandowscy – święta Bożego Narodzenia 2018

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×