Szukaj

Anna Lewandowska wywołała poruszenie filmikiem z małą Klarą. Fanki zaczęły się kłócić między sobą! [WIDEO]

Klara Lewandowska ząbkuje

Klara Lewandowska ząbkuje

Anna Lewandowska bawi się z Klarą Lewandowską

10-miesięczna Klara Lewandowska nadal jest prawdziwą sensacją w Internecie. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2017 roku i jest pierwszym, długo wyczekiwanym dzieckiem Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Ciąża trenerki była wydarzeniem sezonu, a gdy urodziła, jej córeczka stała się najpopularniejszym dzieckiem w kraju i w ciągu pierwszych paru dni swojego życia pobiła kilka rekordów. Choć od tamtego czasu minął już niemal rok, jej obecność w sieci nie przestaje wywoływać gorących dyskusji.

4 marca Anna pochwaliła się krótkim, zabawnym filmikiem z Klarą, na którym bawi się z raczkującą dziewczynką. W podpisie wyznała, że szykują się do powrotu do Polski, gdzie na Lewą czekają zawodowe obowiązki:

A&K #Poland#Trip#newproject#HCBA#Warsaw#healthyplanbyann#annalewandowska

Nie ma się co dziwić, że fanki Anny były zachwycone Klarą, ale prędko od zachwytów przeszły do kłótni… między sobą. Jedna z Internautek w niezbyt uprzejmy sposób wyraziła swoje zdziwienie, że mała panna Lewandowska wciąż „tylko raczkuje”, że nie używa nóżek, a nawet zasugerowała, że coś może być z nią nie w porządku. Komentarz szybko zniknął, gdy fanki trenerki wzięły ją w obroty:

  • ale głupoty piszesz. Ona nie ma jeszcze roczku. Ma jeszcze dużo czasu na pierwsze kroki
  • tak jak ty powinnaś zacząć używać mózgu
  • mówisz to tak, jakbyś była pewna, że tego nie robi… nie oceniaj rozwoju dziecka po zdjęciach.
  •  Proponuję wypowiadać się na tematy, o których ma się jakiekolwiek pojęcie. Dziecko to nie robot, nigdzie nie jest napisane że dzieci zaczynają chodzić dokładnie po ukończeniu 12 miesiąca.
  • ufff jak dobrze ze nie masz dziecka. zakładam że tak jest bo za przykład podajesz rodzeństwo. dzieci niech się zajmą nauka w szkole a nie innymi dziećmi. widzę że moda na byle jaki hejt w sieci nadal modny. a może twoja siostra zbyt późno zaczęła? może powinna chodzić kiedy miała pol roku? może czas wyjść z insta i przeczytacie jakąś książkę? masz pecha bo dziś mam dzień na brak tolerancji wobec głupich komentarzy..

Jak widać zainteresowanie Klarą nie słabnie.

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Kolejne urocze zdjęcie małej modnisi podbija Internet! “Jaka cudowna!”

Wielki sukces! Córka Anny Lewandowskiej zaczęła sama chodzić i tańczyć! Klara jest gwiazdą zimowego obozu mamy [WIDEO]

Robert i Anna Lewandowscy zrobili sobie nową sesję z Klarą! Wszyscy mówią o butach Lewego!


Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

Klara Lewandowska zaczyna chodzić

×