Szukaj

Wstydliwa wpadka Lewandowskiej. Tak szalała przed kamerką, że cały internet zobaczył, co skrywa pod sweterkiem

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku. Podczas swojego zmysłowego tańca pokazała więcej, niż planowała. Wyszło zabawnie, choć trenerce może nie być do śmiechu.

W tym roku Anna Lewandowska została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córkę, Laurę. Trenerka bardzo szybko wróciła do zawodowych zobowiązań. Już po kilku dniach po porodzie zaczęła publikować wpisy na Instagramie, gdzie promuje zdrowy styl życia, dzieli się z internautkami stylizacjami.

Gwiazda lubi bawić się modą. Co jakiś czas sięga po ubrania i dodatki, które wśród internautów wzbudzają mieszane uczucia. Do takich z pewnością należą czarne buty Bottega Veneta z czerwoną podeszwą, które dobrała do jednej ze sportowych stylizacji. Chociaż część fanów była nimi zachwycona, to nie zabrakło też opinii internautów, którzy uważali, że nie wyglądają za dobrze.

Anna Lewandowska na TikToku błysnęła metką. Co na to internauci?

Lewandowska nie tylko jest aktywna na Instagramie, ale także prężnie działa na TikToku, gdzie co jakiś czas publikuje nowe filmiki. Na niektórych towarzyszy jej mąż, Robert, na innych pojawia się sama. Ostatnio pochwaliła się nagraniem, na którym tańczy do piosenki Jerusalema. Sądząc po uśmiechu na twarzy, doskonale się przy tym bawiła.

 

@annalewandowska♬ Jerusalema (feat. Nomcebo Zikode) [Edit] – Master KG

Nie obeszło się jednak bez drobnej wpadki. Gdy Ania odwróciła się tyłem do obiektywu, fanom ukazała się duża metka, która zwisa jej na plecach. Nie wszystkim internautom się to spodobało. Niektórzy w komentarzach postanowili jej na to zwrócić uwagę:

  • Ktoś zapomniał o metce.
  • Czemu ona nie odcięła metki?
  • Z metką przy swetrze?

Ania próbowała wytłumaczyć się z tego potknięcia. Odpowiedziała, że nie zrobiła tego specjalnie, ponieważ jest na sesji:

Na sesji jestem. Hahaha. Specjanie.

Chociaż nie wszystkich przekonały argumenty Ani, część fanów Lewandowskiej, zamiast skupiać się na jej ubraniu, komentuje jej doskonały taniec:

  • Ale ten taniec jest świetny. Aż sama zaczęłam tańczyć.
  • Uwielbiam, nawet z metką. Świetnie się Pani rusza, nie mogę się napatrzeć.
  • Żarty żartami, ale ten sweterek naprawdę ładny.

A Wy dostrzegliście metkę na plecach Ani?


Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na TikToku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×