Wirtualna Polska

Anna Lewandowska na spacerze z córkami. Wózki Laury i Klary są identyczne i bardzo drogie

Anna Lewandowska na spacerze z córkami. Wózki Laury i Klary są identyczne i bardzo drogie

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niedawno zostali rodzicami drugiej córeczki. Ponieważ pogoda jest coraz ładniejsza, młoda mama wychodzi z pociechami na spacery. Z jakich wózków korzysta?

Wirtualna Polska

Klarę i Laurę Lewandowskie dzielą dokładnie trzy lata. Pierwsza urodziła się 4 maja 2017, a druga 3 lata i 2 dni później. Ciekawe, czy w przyszłości dziewczynki będą urządzać wspólne imprezy urodzinowe? Na pewno byłoby o czym mówić. Tymczasem dziewczynki wymagają nieustannej opieki i troski, jak to maluchy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

8 maja Anna Lewandowska wróciła z młodszą córeczką ze szpitala do domu. Wtedy też zobaczyliśmy zdjęcia z powitania Laury przez tatę, Roberta Lewandowskiego i jej siostrę, Klarę. Najsłynniejsza para polskiego sportu pochwaliła się słodkimi, rodzinnymi fotografiami, który wzruszyły kilka milionów osób obserwujących profile pary na Instagramie.

W czym Anna Lewandowska wozi córki?

Pogoda jest coraz lepsza. Część obostrzeń związanych z pandemią została cofnięta, więc młoda mama zaczęła wypuszczać się z córeczkami na spacery. I oto zobaczyliśmy na Instastories Anny, że siostry Lewandowskie korzystają z identycznych wózków. Klarę wcześniej widywano w kilku różnych modelach, ale widocznie ten sprawdził się najlepiej, skoro teraz obie siostry z niego korzystają.

Laura leży w wózku marki Cybex Priam 2.0 z gondolą Lux Spring Blossom Light, natomiast w wersji spacerowej tego wózka widzimy Klarę Lewandowską. Za wersję tego wózka, 2w1 (spacerówka i gondola) trzeba zapłacić ponad 7000 zł.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Trzeba przyznać, że widok jest przeuroczy. I ewidentnie zrobił też wrażenia na Annie Lewandowskiej.

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne – napisała pod zdjęciem ze spaceru.

View this post on Instagram

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze ???? Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jednak to wcale nie znaczy, że żona słynnego piłkarza, sama sportsmenka i bizneswoman, zrezygnowała ze swoich pasji. Nadal są dla niej ważne. Ale jednak nie najważniejsze. Anna przyznaje, że zajęło jej trochę czasu, zanim nauczyła się łączyć w swoim życiu wiele ról.

Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze.  Mam PLAN i tego sie TRZYMAM.  Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI. ANN” – zakończyła swój wpis na Instagramie.

Wirtualna Polska

Bez wątpienia refleksja Anny będzie dla wielu inspirująca. A ci, którzy nie potrzebują inspiracji, po prostu ucieszą się rozkosznym widokiem mamy z dwiema córeczkami na spacerze.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×