Szukaj

Anna Lewandowska trenuje boks z Klarą. Ta mała to prawdziwa petarda! [Wideo]

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami wideo, na którym trenuje razem z Klarą. Ta dziewczynka ma naprawdę ogromną energię, a film robi prawdziwą furorę na Instagramie.

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się mała Laura, która skradła nie tylko serce swoich rodziców, ale również starszej siostry. Z wywiadu, którego tuż po narodzinach drugiej wnuczki udzieliła mama trenerki, Maria Stachurska, wynika, że Klara nie mogła doczekać się rodzeństwa.

Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają – mówiła w rozmowie z PAP.

W czasie kwarantanny Ania spędzała sporo czasu ze starszą córeczką, żeby nie dać jej odczuć, że coś się w jej życiu zmieniło, mimo pojawienia się w domu maluszka, kontynuuje wspólne treningi z Klarą. Dzisiaj pokazała w sieci wideo, które już podbiło serca internautów.

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Po drugim porodzie Ania błyskawicznie wróciła do formy. Z pewnością mają na to wpływ treningi, o których Lewandowska pamiętała przez całą ciążę. Zresztą cały czas odkreśla, jak wspaniale nasze ciało może nam się odwdzięczyć, jeśli o nie dbamy.

Dzisiaj zachęciła o pamiętaniu o ćwiczeniach, publikując wideo z treningu z Klarą. Mama i córka boksują, Ania zanosi się śmiechem, a dziewczynka wkłada całe serce i energie w ciosy. Jest mnóstwo zabawy, a mała to naprawdę prawdziwa petarda.

Lewandowska jak zawsze wygląda świetnie w niebieskim stroju sportowym i zaczesanych do góry włosach.

Pamiętajcie o treningu #weekend #piatek #piateczek
Ściskamy Was – fighterki – napisała.


Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska z córeczkami

Anna Lewandowska z córeczkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×