Anna Lewandowska w żałobie. Gwiazda zamieściła w sieci poruszające pożegnanie. „Takiego Cię zapamiętam”

Anna Lewandowska w żałobie

Anna Lewandowska w żałobie

Anna Lewandowska pożegnała w sieci przyjaciela. Dodała czarno-białe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ich na wspólnym treningu. Nie brakuje też kilku smutnych słów. 

Anna Lewandowska ostatnich kilka tygodni spędza z rodziną na Majorce. Razem z Robertem jakiś czas temu kupili tam dom. Trenerka wyjechała z córeczkami do posiadłości w Hiszpanii w momencie gdy jej mąż rozpoczął przygotowania do Euro 2020. Gdy drużyna narodowa zakończyła rozgrywki, kapitan reprezentacji Polski dołączył do ukochanej i dziewczynek. Od tamtej pory nie szczędzą kolejnych zdjęć i nagrań, na których pokazują, jak spędzają czas urlopu. Rodzina ma dla siebie sporo czasu, zanim piłkarz wróci na treningi Bayernu Monachium.

W nowym domu odwiedzili ich także przyjaciele, ale też rodzina. Do Hiszpanii przyjechała siostra Roberta, jego mama, a także teściowa. W ciągu roku nie mają oni zbyt wiele czasu, który mogą spędzić w tak licznym gronie, dlatego starali się celebrować każdą chwilę przed kolejnym aktywnym sezonem.

Anna Lewandowska w żałobie. Pożegnała przyjaciela

Ania, będąc na wakacjach, nie tylko odpoczywała, ale nie zapominała też o treningach. Do sieci cały czas trafiały kolejne nagrania i zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć, jak razem z mężem, a nawet córeczkami wylewają siódme poty. Ostatnio zakochani pochwalili się nawet wymyślnymi figurami acroyogi, podczas której okazywali sobie wiele czułości.

Błogi relaks przerwała jednak bardzo przykra wiadomość. Zmarł jeden z przyjaciół Ani — Jacek Kramek. Gwiazda dodała w sieci czarno-białe zdjęcie, którym pożegnała przyjaciela. Razem często spotykali się na treningach. Nie ukrywała, że będzie tęsknić za czasem spędzonym  na siłowni.

Jacku będziemy tęsknić – napisała Ania.

Informacja o śmierci trenera personalnego pojawiła się także na należącym do niego Instagramie. Jacek Kramek miał zaledwie 32 lata.

Żegnamy cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku…(…) Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego cię zapamiętamy  – napisała jego współpracowniczka.

Przyczyny śmierci trenera personalnego i założyciela platformy do ćwiczeń nie zostały podane do informacji publicznej. Portal Plejada nieoficjalnie przekazał, że mógł być to udar mózgu. Posty pożegnalne, które Ania zamieściła w sieci znajdziecie w naszej galerii. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia.


Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×