Szukaj

Rewelacja! Anna Lewandowska została twarzą znanej polskiej marki! Zobaczcie co obecnie reklamuje żona Lewego!

Anna Lewandowska Kinga Pienińska woda

Anna Lewandowska Kinga Pienińska woda

Anna Lewandowska została ambasadorką wody mineralnej

Anna Lewandowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Trenerka od dawna motywuje Polki do zdrowego trybu życia, namawia do aktywności fizycznej, a także proponuje swoim fankom genialne stylizacje modowe. Dla wielu internautek trenerka jest wzorem kobiety spełnionej.

Żona Roberta Lewandowskiego z uwagi na swoją niewyobrażalną medialność jest znakomitym kąskiem dla wielkich koncernów, które marzą aby właśnie ona była ich ambasadorką. Okazało się, że ostatnio jedna z polskich marek produkujących wody mineralne rozpoczęła współpracę z Anną.

Mamy cudowną wiadomość dla wszystkich fanów Anny Lewandowskiej! Trenerka została oficjalną ambasadorką polskiej wody mineralnej. Piękna żona najlepszego polskiego piłkarza już niebawem wystąpi w produktowej kampanii reklamowej. Wizerunek Lewandowskiej będzie również zdobił butelki z wodą mineralną. Anna Lewandowska nie ukrywa radości z rozpoczętej współpracy z polska marką.

Cieszę się, że marka Kinga Pienińska zaprosiła mnie do współpracy. Jako osoba promująca zdrowy tryd życia doskonale wiem, jak ważnym elementem diety jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jak istotną rolę pełni w tym względzie regularne picie wody- przyznała Lewandowska

Również rzecznik prasowy marki nie ukrywa radości, twierdząc, że wybór ambasadorki był dla firmy oczywisty:

Chcieliśmy, aby Kingę Pienińską promowała osoba, którą Polacy kojarzą z dobrym stylem i zdrowym odżywianiem. Zależało nam, żeby była to kobieta aktywna, znana z bezkompromisowości w sprawach zdrowia i odżywiania. Kiedy już nazwaliśmy te cechy, wybór Anny Lewandowskiej okazał się naturalny. Pozostało nam tylko dać Annie okazję, żeby mogła przekonać się o smaku i jakości naszej wody. Cieszymy się, że Kinga Pienińska przypadła jej do gustu- zdradza Agnieszka Supińska, rzecznik prasowy marki.

Gratulujemy Annie kolejnego sukcesu!

Fani prawie udławili się od hejtu! Zaatakowali Annę Lewandowską, a ona sprytnie ucięła dyskusję!

To dopiero pojedynek – Anna kontra Robert Lewandowski dla WOŚP. Czyja aukcja cieszy się większym zainteresowaniem? Sprawdzamy

Przyjaciółki czy rywalki? Cała prawda o relacji Edyty Pazury i Anny Lewandowskiej wyszła na jaw


Anna Lewandowska została ambasadorką wody Kingi Pienińskiej

Anna Lewandowska została ambasadorką wody Kingi Pienińskiej

Anna Lewandowska skrytykowana za pokazywanie brzucha

Anna Lewandowska skrytykowana za pokazywanie brzucha

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska w identycznych bluzach

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska w identycznych bluzach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×