Szukaj

PETARDA! Anna Lewandowska w pierwszej zmysłowej sesji okładkowej po narodzinach dziecka!

Anna Lewandowska w rajstopach na okładce Gali

Anna Lewandowska od czasu kiedy została mamą wpadła w wir pracy, regularnie organizuje słynne obozy sportowe, motywuje Polki na swoim blogu, a także sporadycznie pojawia się na prestiżowych imprezach. Trenerka każdą wolną chwilę spędza z córeczką i ukochanym małżonkiem Robertem. Dopiero teraz Anna znalazła chwilę, aby oddać się przyjemnościom. Żona Lewego jest bowiem gwiazdą okładkową nowej Gali.

Ania na ekskluzywnych zdjęciach wygląda fenomenalnie. Oczywiście oprócz pięknych zdjęć, w najnowszym numerze magazynu możemy przeczytać bardzo szczery wywiad z byłą mistrzynią karate. Anna sporo opowiedziała o Robercie, o słodkiej Klarze oraz o tym, że kiedyś nie wierzyła w siebie. Zdradziła również jak bardzo macierzyństwo zmieniło jej życie. Przypomnijmy, że okładka jest prawdziwym rarytasem dla fanów Lewandowskiej, bowiem to pierwsza sesja Lewandowskiej od czasu ciążyLewa dawno nie zdradziła nikomu tylu sekretów.

Anna Lewandowska pozowała do Gali w niezwykle seksownych, kobiecych stylizacjach, w których główną rolę odgrywają stylowe rajstopy marki, których trenerka jest ambasadorką. Seksowna młoda mama uroczo opowiedziała o macierzyństwie:

 Teraz, jako mama, rozumiem inne kobiety, mamy, co to jest za uczucie: darzyć kogoś miłością bezwarunkową. Lubię też karmić piersią, mieć poczucie, że jestem komuś potrzebna w tak wyjątkowy sposób…

Żona najlepszego piłkarza w Polsce, wyjawiła także kilka sekretów z prywatnego życia:

Z Robertem wychodzimy na randki, jeśli tylko jest taka możliwość i ktoś może zostać z małą. Idziemy wtedy razem na kolację, zakładam obcasy (…) Staram się ładnie ubierać dla mojego męża i chociaż w domu uwielbiam chodzić w dresach, to mam zasadę, że zawsze muszę wyglądać schludnie i czysto. Mój mąż musi czuć, że jesteśmy razem.

Z wywiadu dowiemy się również jak bardzo Anna pomaga Robertowi, wyjawiła czytelnikom czym się dokładnie zajmuje:

Moją rolą jest dbanie o jego dietę, suplementację, regenerację, sen, a przede wszystkim chcę być dla męża wsparciem pod kątem mentalnym, emocjonalnym i psychicznym.

Polskie kobiety pokochały Lewandowską, która uczy motywacji i zdrowego podejścia do życia. Anna Lewandowska swoją ciężką pracą doprowadziła do tego, że stała się drogocenną marką:

Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego.

Anna Lewandowska w Gali zdradziła nawet sekrety związane z z głośną zmianą fryzury Roberta Lewandowskiego. Przypomnijmy, że Lewy przefarbował swoje ciemne włosy na blond. Ania uważa, że jej małżonek dzięki tej metamorfozie w końcu pokazał pazurki i udowodnił, że ma poczucie humoru.

Kiedy nasza fryzjerka Marylka do nas przyjechała, mnie nie było i nagle, bach! Zdjęcie. Niespodzianka. (…) My, kobiety, też testujemy różne pomysły. Włosy można obciąć, odrosną.

Cały wywiad z Anną Lewandowska oraz boska sesja okładkowa w nowej Gali.

Kupicie?

Dla Anny Lewandowskiej niemożliwe nie istnieje! Właśnie pobiła rekord i zarobiła przy tym krocie!

Awantura na treningu Bayern Monachium! Robert Lewandowski wdał się w pyskówkę z innym piłkarzem! Padły ostre słowa

Anna Lewandowska została influencerką roku! Cenne trofeum odebrała jej mama, która swoją przemową wzruszyła wszystkich do łez! “Córeczko, jestem dumna” [WIDEO]


Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Anna Lewandowska obozy bilety

Anna Lewandowska obozy bilety

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×