Wirtualna Polska

Anna Lewandowska w ogniu krytyki za swoją kreację. Oj, stylistka nie gryzła się w język

Anna Lewandowska w ogniu krytyki za swoją kreację. Oj, stylistka nie gryzła się w język

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska została zgrillowana przez stylistkę i krytyczkę mody, Karolinę Domaradzką. Ta oceniła jej stylówkę na urodzinach Vogue'a. Ekspertka nie zostawiła na żonie Roberta suchej nitki i wcale nie zamierzała gryźć się w język. A jak ocenili Anię Fani?

Wirtualna Polska

Anna Lewandowska poświęca się nie tylko treningom i rodzinie. Bywa także na różnego rodzaju imprezach i pokazuje się na ściankach. Z okazji 5. urodzin polskiego Vogue’a pojawiła się w Warszawie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Anna Lewandowska na imprezie Vogue’a

Anna Lewandowska na co dzień zakłada na siebie sportowe, wygodne ubrania, które nie przeszkadzają jej w treningach, ale także podczas zajmowania się dziećmi. Kiedy jednak ma szansę wystąpić na oficjalnej imprezie, Lewandowska stara się zadać szyku.

Tym razem, podczas imprezy z okazji piątych urodzin polskiego Vogue’a, Anna Lewandowska wystąpiła cała na czarno. Do asymetrycznej sukienki założyła marynarkę, a także długie oficerki. W dłoni trzymała niewielką torebkę-kuferek.

Sporo mediów wspomniało o szykownej żonie Roberta Lewandowskiego. Nie wszyscy byli jednak jednomyślni.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Karolina Domaradzka oceniła Annę Lewandowską

Stylistka nie zostawiła na wyborze Anny suchej nitki.

Stylizacja Anny Lewandowskiej nie porywa. W konfrontacji z modą – zwyklaczek sprzed kilku sezonów, jakich pełno wieczorami w polskich restauracjach (…). Zauważcie, że tutaj nie odpięto paska naramiennego od torebki i on sobie tak zwisa. To jest szczegół, niuans. Modowo bardzo dużo mówi (śmiech). Te paski po to są odpinane, aby je po prostu usuwać w momencie, kiedy chcemy trzymać torebkę w ręce. Pasek naramienny jest po to, aby nosić torebkę na ramieniu i jeżeli tak zwisa, to nie wygląda to zbyt estetycznie. Zazwyczaj te paski powinno się po prostu w takich sytuacjach odpinać, także pamiętajcie o tym, że kiedy bierzecie torebkę do ręki, albo fotografujecie się na przykład z taką torebką do posta na Instagram, obojętnie gdzie, to ten pasek powinien być jednak odpięty – wyjawiła Karolina Domaradzka na stories.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Karolina Domaradzka do swoich teorii dodała kilka komentarzy innych internautów, którzy się z nią zgadzają. Padały tam słowa o zahamowaniach Ani względem mody i że trend noszenia otwartych torebek (co również potępiono), zaczerpnęła od gwiazd lat 90.

Na profilu trenerki próżno szukać negatywnych komentarzy, fani określają ją jako piękną i bardzo elegancką, a nawet gorącą.

Wirtualna Polska

Jak Wam podoba się jej stylizacja?


375066472_18385907557028512_7303432461962900671_n 377871956_18387777454028512_5318201969055068112_n Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×