Nowa fryzura to nic przy tym, co Anna Lewandowska ma na sobie! Gwiazda w koszulce z H&M-u. Właśnie jest na wyprzedaży

Anna Lewandowska szczerze o ciąży

Anna Lewandowska szczerze o ciąży

Anna Lewandowska odświeżyła fryzurę. Trenerka efektem metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie, czym wywołała zachwyt w sieci. Uwagę przykuwa także jej niedroga koszulka z sieciówki.

Anna Lewandowska, to trenerka, która pokazuje swoim obserwatorom, że można zmienić swoje życie na lepsze. Pomocne w tym są ćwiczenia i dieta, na które żona Roberta Lewandowskiego namawia swoje fanki w social mediach. Gwiazda sportu na swoim Instagramie nie tylko mówi o dbaniu o siebie.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan ubrała się tak samo, jak Ania Lewandowska rok temu! Która wygląda lepiej w niebieskim garniturze?

Ania Lewandowska odświeżyła fryzurę. Jak wygląda?

Fanki Lewandowskiej dobrze wiedzą, że trenerce zdarzy się odsłonić tam kulisy swojej prywatności. Co jakiś czas pokazuje urocze zdjęcia z Klarą, a także inspiruje nowymi stylizacjami. W czwartek Ania pokazała swoją nową, odświeżoną fryzurę.

Okazuje się, że gwiazda postanowiła od świeżyć kolor i przyciąć końcówki. By efekt był bardziej widoczny, do nieco zmienionych włosów dobrała odpowiednią stylizację, w tym koszulkę z H&M z logiem zespołu Guns N' Roses (59 zł), a także kolorystycznie dopasowane spodnie.

Poranny trening odhaczony, śniadanie dla rodziny zrobione, włosy odświeżone :))))) Zmykam do pracy, ale na początek chciałabym Wam podziękować, za zaufanie i za to, że jesteście ze mną! – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Zielina Challenge opanowało Instagram! Gwiazdy wstawiają swoje kompromitujące zdjęcia: Anna Lewandowska, Bogna Sworowska, Agata Młynarska

Anna Lewandowska w odświeżonej fryzurze

Anna Lewandowska w odświeżonej fryzurze

Zdjęciem zachwycone były obserwatorki gwiazdy, które pod jej adresem nie szczędziły komplementów, podkreślając, że nawet o poranku wygląda idealnie:

  • Piękna Ty. Naturalność przede wszystkim.
  • Fryzura jak zwykle sztos.
  • Kocham tą koszulkę. Jest świetna. Chcę taką..
  • Mamy identyczne koszulki 🙂 miłego dnia!
  • Ale jesteś ładna. Cudowna z Ciebie kobieta.
  • Aniu zawsze jak wrzucasz takie posty to dzień staje się lepszy.
  • Lubimy takie niespodzianki. Pięknie wyglądasz.

Koszulka, którą zachwycały się internautki, pochodzi z Mango. Kosztuje 69 zł

Zobacz: To dlatego Anna Lewandowska już nie reklamuje szamponu! Barbara Kurdej-Szatan ujawniła kulisy rozstania trenerki z marką kosmtyczną [WIDEO]


Anna Lewandowska w odświeżonej fryzurze

Anna Lewandowska w odświeżonej fryzurze

Koszulka Guns N' Roses z H&M

Koszulka Guns N' Roses z H&M

Anna Lewandowska na meczu Polska-Macedonia Północna

Anna Lewandowska na meczu Polska-Macedonia Północna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×