Anna Lewandowska w idealnej jesiennej stylizacji. Wybrała golf z sieciówki za grosze. Właśnie trafił na przecenę

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała swoją jesienną stylizację. Gwiazda pozuje w golfie, który znamy z jej poprzednich zdjęć. Kupiła go w popularnej sieciówce. 

Anna Lewandowska to kobieta o wielu talentach. Swoją sportową karierę rozpoczynała już jako mała dziewczynka. W karate tradycyjnym osiągnęła wiele. Gdy zdecydowała się wyjść za Roberta Lewandowskiego, zakończyła sportowe zmagania i skupiła się na rodzinie. Nieco też zmieniła branżę i został trenerką fitnessu. Teraz rozwija się nie tylko na polu zawodowym, ale wszystko to łączy z opieką nad dwiema córeczkami i wspieraniem męża w jego kolejnych sukcesach. Robert przy każdej możliwej okazji podkreśla, jak wiele zawdzięcza swojej żonie.

Ania dla wielu kobiet stała się wielką inspiracją. Udowadnia ona bowiem, że wielka kariera może iść w parze z udanym życiem rodzinnym. Gwiazda ma bowiem głowę do biznesu i kieruje kilkoma markami. Może się pochwalić własną linią kosmetyków pielęgnacyjnych, aplikacją treningową cateringiem dietetycznym, a także zdrowymi przekąskami sygnowanymi jej nazwiskiem.

Anna Lewandowska w golfie z sieciówki

Ania z wielkim zaangażowaniem prowadzi też swoje konto na Instagramie. Codziennie publikuje tam nowe treści, w których zachęca do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Pokazuje też sporo kadrów ze swojej codzienności. Możemy na nich między innymi zobaczyć, jak w wolnych chwilach spędza czas z mężem i córeczkami.

Gwiazda chętnie pokazuje także swoje stylizacje. Wiadomo, że w tej dziedzinie również jest inspiracją dla swoich obserwatorek, które chętnie zaglądają do jej szafy. Okazuje się, że gwiazda ma w niej nie tylko ubrania od znanych projektantów, ale także te pochodzące z popularnych sieciówek. Na swoim profilu postanowił pokazać zdjęcie w jesiennej odsłonie. Selfie zamieściła w relacji. Gwiazda ma na sobie obszerny kolorowy golf, szare dzwony z materiału i długą czarną marynarkę.

Całą uwagę skupia na sobie jej sweterek, który można znaleźć w sklepie H&M. Wiadomo, że był do kupienia na przecenie. Gdy po raz pierwszy pojawił się w sklepie, można go było kupić za 279 zł. Później trafił na wyprzedaż, gdzie trzeba było za niego zapłacić jedynie 110 złotych. Okazuje się, że jest to jeden z ulubionych sweterków w jej szafie, ponieważ pierwszy raz zapozowała w nim na Instagramie już w 2017 roku. W luźnym trzykolorowym golfie prezentowała się świetnie i został on z nią na dłużej.

Chociaż żona Lewego na czerwonym dywanie zawsze zachwyca kreacjami z najlepszych domów mody, to jeżeli chodzi o codzienną garderobę zdecydowanie woli less waste i nie wymienia całej szafy co sezon.


Anna Lewandowska w golfie H&M

Golf Anny Lewandowskiej z H&M

Golf Anny Lewandowskiej z H&M

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×