Szukaj

Anna Lewandowska w drogiej sukni i dodatkach od Diora pręży się na majowej trawce!

Anna Lewandowska w sukience za prawie 2 tysiące leży na trawie

Wielka majówka trwa w najlepsze. Wiele polskich gwiazd odpoczywa w tym czasie w gronie rodzinnym, na łonie natury. Wśród nich znalazła się także piękna Anna Lewandowska. Trenerka została na weekend w Niemczech, bowiem Robert Lewandowski grał jeszcze dwa mecze. Zatem przed i w trakcie majówki, Ania wraz z Klarą kibicowały Lewemu.

W przerwie miedzy meczami małżonkowie prawie każdą chwile spędzali wspólnie z córeczką, ciesząc się sobą w pięknych okolicznościach przyrody. Trenerka zorganizowała czadowy rodzinny piknik, na który wybrała się w zjawiskowej kreacji. Ania pochwaliła się na swoim profilu słodkim zdjęciem, na którym wraz z małżonkiem i córeczką wyleguje się błogo na wiosennej trawie, w eleganckiej bankietowej kreacji.

 Moja drużyna! Bo rodzina to sport drużynowy! ⚽???? – podpisała swoją fotkę

Okazuje się, że podczas rodzinnego pikniku na trawie, Ania ma na sobie seksowną wiązaną na szyi suknię, wykończoną falbankami, której krój odkrywa jej piękne plecy. Suknia wygląda bardzo luksusowo. Jednak nie jest to DIOR ani VERSACE. Blogerka postawiła tym razem na kreację polskiej marki – Thecadess. Suknia jest tak piękna, że jeżeli Anna nie poplami jej trawą, śmiało może ją ubrać również na wieczorną randkę z mężem.

Ania zawsze była stylowa i dbała o luksusowe dodatki. Zatem nawet na pikniku ich nie zabrakło. Żona Roberta ma na sobie bowiem modne okulary od Diora. Piękna suknia Anny może być wasza za jedyne 1690 zł. 

Jesteście zainteresowane?

Wielka majówka Anny i Roberta Lewandowskich nabrała rozpędu! Mamy kolejne cudne fotki szczęśliwych rodziców z córeczką Klarą!

Roczna córeczka Anny Lewandowskiej spotkała już swojego królewicza! To synek znanej pary!

Anna Lewandowska z Klarą i całym domem przyjaciół kibicują Robertowi! Przy takim wsparciu wynik nie ma znaczenia!

 


Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?

×