Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka dodała wymowne zdjęcie!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą niemal dwuletniej Klary. Jej pierwsza ciąża budziła bardzo duże emocje. Fani Roberta Lewandowskiego i jej, z ciekawością śledzili przygotowania sportsmenki do nowej roli. Czy już niedługo Klara będzie miała rodzeństwo?

Anna Lewandowska przed urodzeniem córki była bardzo aktywna, po ciąży bardzo szybko wróciła do formy. Mała Klara stała się oczkiem w głowie rodziców. Oboje przyznają, że nauczyła ich, co tak naprawdę w życiu ma sens. Pomogła im dojrzeć i jest źródłem inspiracji. Lewandowscy podkreślali w wielu wywiadach, że marzą o dużej rodzinie.

Plotki o drugiej ciąży pojawiły się już kilkakrotnie, jednak tym razem ich powodem jest sama Ania Lewandowska. Opublikowała niedawno zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. W komentarzach pod nim pojawiło się pytanie, o kolejne dziecko. Nic z tego.

Żona Roberta Lewandowskiego po prostu poddała się sentymentowi i wyciągnęła  z archiwum swoją fotografię sprzed 2 lat, gdy jej córeczka Klara miała 4,5 miesiąca. Powszechnie wiadomo, że Ania Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Trenerka nie ukrywała, że rodziła Klarę naturalnie, a poród miała bardzo ciężki. Mimo tego, bardzo szybko zachwycała idealnie płaskim brzuchem.

Czasem trudno uwierzyć, że Ania Lewandowska kiedykolwiek rodziła dziecko! Jej brzuch, na zdjęciach, które wrzuca na Instagrama, jest nie tylko płaski, ale też idealnie umięśniony. Żeby dojść do takiej formy, trzeba bardzo ciężko i systematyczne nad sobą pracować.

Chylimy czapki przed Anią! Nic dziwnego, że jest inspiracją dla wielu kobiet, które walczą o lepszą sylwetkę i jakość życia.

View this post on Instagram

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Klaudia Halejcio w bikini podnosi ciśnienie hiszpańskim surferom! Ma kaloryfer jak Anna Lewandowska!

Zobacz: Anna Lewandowska wcale nie jest taka idealna! Trenerka pierwszy raz wyjawiła swój słaby punkt! Fanki są w szoku!

Zobacz: Anna Lewandowska pierwszy raz o chorobie i kłótniach z Robertem. Nigdy wcześniej nie mówiła o tak intymnych sprawach


Anna Lewandowska z płaskim brzuchem

Anna Lewandowska z płaskim brzuchem

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Anna Lewandowska - nowa fryzura

Anna Lewandowska - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×