Szukaj

Anna Lewandowska pokazała jak wystroiła się na randkę z Robertem…w domowym zaciszu. Ale takie buty? Kosztują fortunę

Anna Lewandowska w butach za fortunę

Anna Lewandowska w butach za fortunę

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak się wystroiła na randkę z Robertem Lewandowskim. Będą cieszyć się wspólnym czasem w domowym zaciszu. Tylko zobaczcie, jakie Ania wybrała buty. Kosztują fortunę.

 

Anna Lewandowska nauczyła się być mistrzem organizacji czasu. Kiedy spojrzeć na jej profile społecznościowe, wydaje się, że nagina czasoprzestrzeń, żeby zrealizować wszystkie swoje pomysły, projekty, wziąć udział w kampaniach reklamowych, prowadzić aktywnie social media, a do tego wspierać karierę męża, Roberta Lewandowskiego, który jest w szczytowej formie, i jeszcze być wzorową mamą dla dwóch uroczych dziewczynek, Laury i Klary. Jak ona to robi? Pewnie pozostanie to jej słodką tajemnicą.

Do tego dobrze wie, jak zadbać o temperaturę w związku. Właśnie pochwaliła się, że spędza z mężem miło czas, randkując w domu. Jak się wystylizowała? Tylko zobaczcie te buty!

Anna Lewandowska wystroiła się na randkę z Robertem. Jakie wybrała buty?

Ania i Robert, to bardzo zgrany duet. Mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Jak niedawno wyznał piłkarz, idealni nie są, ale ciche dni u nich nie istnieją, a wszystko w swoim związku starają się załatwiać, rozmawiając.

(…) Były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają. To jest u nas bardziej minutowo, godzinowo, można maksymalnie powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne i dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, tej drugiej stronie jest łatwiej cię zrozumieć. Wtedy można znaleźć rozwiązanie. My się akurat wspieramy i uzupełniamy. Jesteśmy przeciwnościami – Ania ma milion pomysłów, wizje, jest kreatywna, a ja jestem bardziej z tych spokojnych – zdradził w Dzień Dobry TVN.

Lewy tak samo, jak i jego żona wiedzą, że o związek trzeba dbać. Kiedy jednak Ania tak pięknie wystroi się na randkę, to nawet ta w domu musi być wspaniała. Na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie ze stylizacji, którą wybrała na spotkanie z mężem.

Gdy nie ma gdzie się stroić więc umawiasz się z mężem na randkę w domu.

Coraz bliżej Walentynki! Wy też randkujecie jak dzieci zasną? – napisała.

W pięknej kreacji z bufiastymi rękawami i spiętych włosach wygląda pięknie. Jednak my patrzymy na buty. Ciężkie traperki z domu mody Dolce Gabbana, które kosztują fortunę, bo trzeba za nie zapłacić 975 euro, czyli 4369 złotych. Jak myślicie, randka będzie udana?


Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Buty Dolce Gabbana za 4369 zł

Buty Dolce Gabbana za 4369 zł

Buty Dolce Gabbana za 4369 zł

Buty Dolce Gabbana za 4369 zł

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×